Close

Новини нашого садочка можно переглянути на новому сайті.

15.04.2020

Новини нашого садочка можно переглянути і на блозі дошкільного підрозділу
Краматорського НВК(ЗОШ 32-ДНЗ)

Вихованці НВК32-дошкільне виконали завдання вихователів на тему “Подорож до зірок”. Дітки разом з батьками малювали, клеїли, ліпили.

14.04.2020

Фотозвіт від батьків. “Малята НВК-32-Дошкільне завжди на зв’язку зі своїми вихователями, надсилають фотозвіт “Чим я займаюся на карантині”,а справ багато: малюють, рахують, вирізають, будують, складають пазли, ліплять, читають книжки, займаються спортом. Та найбільше сумують за рідним садочком”

01.04.2020

Корисні поради батькам дошкільнят

 під час карантину

від управління освіти Краматорської міської ради

31.03.2020

Анкетування

22.03.2020

Термомодернізація

В НВК проходить термомодернізація школи. Восени були замінені усі вікна. В період карантину з 12 по 20 березня працівники дитячого садка виконували ремонтні роботи: в коридорі-роздягальні та імпровізованій музичній залі. Дякуємо за роботу!

21.02.2020

Тематичний тиждень «Усі ми діти твої, Україно!»

Протягом тематичного тижня «Усі ми діти твої, Україно!» в НВК-32-ДНЗ були проведені такі заходи: вихователями був виготовлений лепбук «Україна моя!», знайомство дітей з ним ; проводилися дидактичні ігри, сюжетні ігри, діти разом з батьками виготовили «сімейне дерево»; ліпили українську національну страву-вареники, розфарбовували українські візерунки вишиванок та переглянули сюжетний мультфільм про красу української мови.