Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (6)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

У наш час людство переживає важливий критичний період своєї історії – період небаченого досі зростання негативних чинників, які загрожують існуванню цивілізації.

У сучасних умовах проблемою державної та суспільної значущості стає забезпечення безпеки життєдіяльності населення, збереження головної цінності – її громадян, їхнього здоров’я і життя.

Кожен з нас має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф і будь-якого стихійного лиха.

Сьогодні гарантом цього права виступає держава, створивши систему цивільного захисту. Саме цивільний захист має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

Цивільний захист оповіщає населення про загрозу і виникнення різних надзвичайних ситуацій, організує життєзабезпечення людей під час катастроф, проводить рятувальні роботи в районах лиха і осередках ураження, навчає населення вмінням застосовувати засоби індивідуального захисту і правильно діяти в надзвичайних ситуаціях.

Статистика свідчить, що більшість аварій і катастроф відбувається через свідомі чи несвідомі дії людини. Головною причиною такого становища є все ж таки низький рівень обізнаності населення щодо існуючої небезпеки у сучасному світі.

19 квітня 2017 року згідно наказу управління освіти та наказу начальника ЦЗ школи проводився «День ЦЗ» та  комплексне об’єктове тренування з метою підвищення знань та практичних навичок щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.

2

2
Изображение 2 из 11

Життя – це найвища цінність. Бережімо його!

Комментарии закрыты.

Language site
Translate »