Close

21 березня 2020 року на 67-му році пішов із життя Фетисов Анатолій Андрійович – випускник Краматорської загальноосвітньої школи №32 (сел. Шабельківка), заслужений військовий льотчик, гвардії полковник, перший командир 18-го гвардійського авіаційного полку «Нормандія-Неман» (1995-2000 рр.), удостоєний французької нагороди – срібного ордену «Національної оборони Франції» (1997), голова Асоціації Ради ветеранів авіаполку «Нормандія-Неман».

3 2006 року в Краматорському НВК (ЗОШ №32) працює музей авіаполку «Нормандія-Неман», створений за допомогою Анатолія Андрійовича Фетисова. За 14 років роботи музею змінилося три покоління шкільних екскурсоводів. Учні та вчителі школи брали участь у Міжнародних зльотах шкіл, де працюють музеї авіаполку «Нормандія-Неман». У 2013 році Міжнародний зліт, за участю делегацій з Франції та з різних міст нашої країни, проходив у нашій школі.

Адміністрація та педагогічний колектив, учні та їхні батьки, працівники Краматорського НВК (ЗОШ №32) висловлюють щирі співчуття родині та близьким Анатолія Андрійовича Фетисова.

СПОЧИВАЙТЕ З МИРОМ, НАШ ЗЕМЛЯК. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ…