Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (6)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

День ЗСУ в Краматорському НВК

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з’явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І після того, День збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня.

Це свято відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України є Президент України. Безпосереднє керівництво Збройними силами України в мирний та воєнний час здійснює Головнокомандувач Збройних Сил України.

Міністерство оборони України, у підпорядкуванні якого перебувають Збройні сили України, бере участь у реалізації державної політики з питань оборони і військового будівництва, координує діяльність державних органів та органів місцевого самоврядування з підготовки держави до оборони, аналізує воєнно-політичну обстановку, визначає рівень воєнної загрози національній безпеці України, забезпечує функціонування Збройних сил і їх готовність до виконання покладених на них функцій і завдань тощо.

Щодо чисельності ЗСУ, то 24 серпня 2015 року Президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди 24-ї річниці Незалежності України у Києві зазначив, що «…210 тисяч людей прийшли на військову службу за шість черг мобілізації. З них 35 тисяч, тобто кожний шостий, — добровольці».

Картинки по запросу день зсу 2017

Відзначали це свято і в Краматорському навчально-виховному комплексі (ЗОШ №32-ДНЗ). Були проведені чисельні заходи: конкурс малюнків та стіннівок, тематичні уроки з предмету «Захист Вітчизни» для учнів 10-11 класів з тактичної, вогневої підготовки, основ медичних знань і допомоги за участю військовослужбовців –  представників об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу АТО та Швейцарського фонду з протимінної діяльності (FSD), виховні години «Збройні Сили України на сучасному етапі» для учнів 1-11 класів,  військово-спортивні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України. В селищній бібліотеці були показані фільми про Збройні Сили України.

1

1
Изображение 1 из 20

Комментарии закрыты.

Language site
Translate »