Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Подорож екологічними стежками України

У серпні юні екологи: Скряга Анєтта, Раковський Марк, Колесніков Данило, Скряга Валерія, Шаля Анастасія, учні Краматорського НВК (ЗОШ№32-ДНЗ) здійснили пізнавальну подорож екологічними стежками України за маршрутом Умань – Одеса – Асканія-Нова.
Приємною прохолодою вітало учасників місто Умань Черкаської області. Змістовною та цікавою була екскурсія дендрологічним парком Софіївка. Величезний парк, що вражає своєю енергетикою. Різноманітність рослин та архітектурних споруд, таємничий грот та підземне озеро, величезні гранітні валуни, гори з водоспадами та античні статуї. Все це передає атмосферу того часу, коли створювався парк для Софії її чоловіком, польським магнатом Станіславом Потоцьким.
Підкорила колоритом перлина біля моря. Місто Одеса – це місто, у яке закохується кожен, хто побував тут хоча б один раз. Наші дослідники, також не стали виключенням. Відпочивали, прогулюючись Приморським бульваром, милувалися краєвидом на Морському вокзалі, рахували сходинки, піднімаючись Потьомкінськими сходами, підслуховували репетиції артистів біля театру опери та балету, запам’ятовували нові жарти на Дерибасівській. 
Справжні пригоди чекали юних дослідників в Одеських катакомбах . Подібних екскурсій в усьому світі практично не залишилося, тому це була унікальна можливість.
Наступним пунктом дослідницького маршруту стало місто Вилкове на берегах Дунаю, яке ще називають українською Венецією. Прогулянка пароплавом дала можливість познайомитись із особливістю городів вилковців на островах дельти та потрапити на нульовий кілометр, щоб побачити неймовірне явище – боротьбу течії Дунаю та Чорного моря. Вразило дітей, що знаходились вони в той час за декілька метрів від Румунії.
Подорож тривала. Її учасники вирушили до державного біосферного заповідника Асканія-Нова у Херсонській області. 
Дивовижна природа: рідкісні рослини в ботанічному саду, орнітопарк з великою кількістю птахів, тварини у природніх умовах існування. Це чи не єдиний в Європі куточок степу, який ніколи не обробляла людина. 
Своєрідним оазисом є дендрологічний парк. Прогулюючись туристичними стежками, тінистими алеями під кронами вікових дерев відчуваєш єднання людини з природою.
Щиро дякуємо, Донецький обласний еколого-натуралістичний центр , за можливість дізнатися більше про мальовничі місця України.

1

1
Изображение 1 из 15

Комментарии закрыты.

Language site
Translate »