Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (6)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

УКРАЇНА – ЦЕ МИ

            Мостом, що з’єднує нашу Україну і Європейський Союз, сьогодні є Польща. Ви можете пройти по цьому мосту і відкрити для себе всі можливості і перспективи, доступні європейцям. Польща і Україна – дуже близькі за культурою, менталітетом і мовою країни, адже нас об’єднує багаторічна спільна історія.
          16 лютого 2017 року на крок ближче до європейських цінностей стала і 32-а Шабельківська школа. В гості до учнів і викладачів Краматорського навчально-виховного комплексу завітала поважна делегація. Професор, кандидат педагогічних наук Гданського університету (Польща) Войцех Сеген, який займається вивченням і порівнянням гуманітарної освіти на сучасному етапі розвитку України, Білорусії, Росії; доктор філософських наук, кандидат фізико-математичних наук, завідувач кафедрою Донецького національного медичного університету Ігор Алексейчук; психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук Юлія Ящишина.
       У коридорах школи гостей радо вітала дітвора молодших класів. У подорожі навчально-виховним комплексом поважну делегацію супроводжували директор НВК   В.А. Бабкін, заступники директора Н.В. Тесленко і Л.І. Воскобойникова.

         Знайомство розпочалося з дитячого садочка, де виховується малеча нашого селища. Дуже зацікавили гостей шкільні музеї – «Пам’ять» (керівник Л.І. Воскобойникова) та музей авіаполку «Нормандія-Неман» (керівник Ю.О. Миронов, старший екскурсовод Т.Я. Шепелєва), на екскурсіях в яких вони побували. Присутні дізналися, що до першого складу авіаполку «Нормандія» входив і лейтенант польського походження Андре Познанскі. Особливу увагу викликав той факт, що представники дворянського роду Шабельських (засновників нашого селища Шабельківка) походять із польського шляхетства.

         З уроку музики у другокласників (вчитель М.В. Лук’янченко) делегація попрямувала на бінарний інтегрований захід з інформатики та англійської мови (вчителі Г.І. Кузнецова, Ю.О. Осадча), де десятикласники презентували створений ними блог англійською мовою «Welcome to Ukraine» («Ласкаво просимо в Україну!») з метою розширення можливостей знайомства іноземців з нашою Батьківщиною.

          Під час бесіди з 11-класниками Войцех Сеген звернув увагу на важливість вміння проектувати свою долю, необхідність усвідомлення свого місця в суспільстві, обов’язкове вивчення іноземних мов. Професор порадив випускникам звернути увагу на міжнародні програми вищих навчальних закладів, на програму Європейського Союзу на період 2014-2020 рр. «Еразмус +», що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність в галузі освіти, підготовки, молоді та спорту, а також на польську програму обміну студентами між вузами «Міст». Він також закликав дітей звертати увагу на індекс Хірша вищих навчальних закладів, які вони обирають, що характеризує продуктивність ВНЗ за весь період їхньої роботи.
            Усіх гостей зацікавив проект, створений руками наших учнів і педагогів, – «Україна – це ми» (керівник проекту В.І. Погребняк), розміщений на стенді в шкільному коридорі. Величезне захоплення викликало те, з якою майстерністю і натхненням виконана ця робота.

          Як зазначили наші гості, протягом всього часу знайомства з нашою школою, вони постійно відчували, що в 32-й школі є душа! А це, вважає колектив Краматорського навчально-виховного комплексу, головне!!!

IMG_6496

IMG_6496
Изображение 1 из 18

Комментарии закрыты.

Language site
Translate »