Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (18)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

ТВОРЧИЙ КОНКУРС “Сіверський Донець – очима молоді” – 2018.

12-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за підтримки Донецької, Луганської та Харківської обласних державних адміністрацій в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2018 з метою екологічного і патріотичного виховання дітей та молоді, формування дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю та усвідомлення важливості головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець.

    Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.

    Цього року участь у конкурсі узяли 97 навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей. На конкурс надійшло понад 700 творчих робіт за 6 номінаціями.

    Членами журі було обрано переможців та призерів  конкурсу по Донецькій, Луганській та Харківській областях.

    Урочисте нагородження відбулося 19 листопада 2018 року в Центрі культури та довкілля м. Слов’янська. Учні нашої школи брали участь у цьому конкурсі вперше. Всі роботи стосувалися екологічних проблем річки Маячка.

Вітаємо переможців та призерів – учнів Краматорського НВК!

Учениці 9-Б класу: Крупченко Катерина (номінація «Відеоролік»), Скряга Валерія (номінація «Фото»), Кисіль Каміла (номінація «Малюнок»)

Учні 9-А класу: Кулик Микита та Берніков Роман (номінація «Прозовий твір»),  Астраханцев Ілля та Косенко Єгор (номінація «Агітаційна розробка»).

Керівник гуртка «Людина та довкілля»: Касьянова А.С.

Бажаємо подальших перемог!

Дивись фото за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1i-yV5DfUDaMWido7L2zaWT47teTTU6Fd

Комментарии закрыты.

Language site
Translate »