Міський голова зустрівся із призером Чемпіонату Європи з боксу |

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

• 2018 (22)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Міський голова зустрівся із призером Чемпіонату Європи з боксу

14-річний краматорчанин,учень Краматорського НВК Іван Агапов виборов срібну медаль у Болгарїї на Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів.

З 21 по 29 травня у Болгарії відбулося велике спортивне змагання – Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів, в якому взяли участь 350 учасників із 23 країн. Краматорськ на міжнародній арені представляв 8-класник Іван Агапов. Вихованець ДЮСШ Краматорської міської ради в складі збірної України став срібним призером. Іван вже 5 років займається боксом, є кандидатом у майстри спорту з боксу, брав участь в трьох Чемпіонатах України і в двох відбіркових турнірах, у всіх змаганнях займав призові місця.
Цього разу Іван провів чотири бої зі спортсменами з Білорусі, Англії, в півфіналі зійшовся в двобої з болгарином, а в фіналі з грузином.
Іван разом із тренером – Володимиром Туфатуліним розповіли очільнику міста про перебіг змагань. Юнак зізнався, що найважче було змагатися із боксером з Болгарії, адже він перебував у себе вдома, і за нього вболівало багато глядачів. «Іван повинен був показати бокс на «клас» вище, щоб ні у кого не залишилося сумнівів, що перемогу у півфіналі він здобув цілком заслужено», – розповів тренер. А фінальний бій пройшов із мінімальною перевагою спортсмена з Грузії, тож краматорський школяр цілком гідно та впевнено показав себе на ринзі та звернув увагу як талановитий і перспективний боксер.

«Я дуже пишаюся, що у Краматорську багато чудових спортсменів, які здобувають перемоги та гідно представляють наше місто на змаганнях усіх рівнів», – зазначив Андрій Панков. – «Окрім розвитку інфраструктури та створення комфортних місць відпочинку, спорт – також пріоритетний напрямок розвитку Краматорська. Ми приділяємо багато уваги відновленню спортивних шкіл, майданчиків, наповнення їх необхідним інвентарем та підтримці обдарованих спортсменів. І робота у цьому напрямку, безумовно, буде продовжуватися».