Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (18)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Апрель, 2019

Вибір майбутньої професії

Вибір майбутньої професії старшокласником важливий крок, вчителі та батьки повинні допомогти учням обрати свій життєвий шлях. Майбутні медики, учні 9-11 класів Крамаорського НВК, під керівництвом заступника директора, учителя біології Тесленко Н.В. відвідали 81 науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених “Медицина ХХІ століття”. Відвідали секцію “Мікробіологія, вірусологія та імунологія”. Учні мали можливість послухати та оцінити виступи студентів, поспілкуватися з завідувачем кафедри Мікробіологіі, вірусологіі та імунологіі, доцентом Слюсеревим О.А. та професором кафедри Ракша-Слюсарева Л.А. 

Дякуємо за запрошення і за цікаву інформацію

День Землі

Екологічна година у Краматорському НВК продовжилася 20 квітня, учні 9-11класів чудово попрацювали, прибираючі тереторію біля шкільноі майстерні. Разом швидше, веселіше та продуктивніше. Мололці учні та їх класні керівники. У понеділок, 22квітня, на нашу екологічну толоку запрошуємо батьків. На Всесвітній день Матінки-Землі будемо садити квіти, формувати бузкові алеї.

Учасники факультативу “Зелений пакет”, учні 5-х класів, провели екологічні 5-ти хвилинки для учнів 1-3 класів. Юні екологи розповіли про історію святкування Дня Землі.

22 квітня відзначаємо Всесвітній день Матінки-Землі. Найкращим подарунком нашій Землі, зі слів учнів, є турботливе ставлення до природи та посаджені квіти та дерева. Учні Краматорського НВК святкували з лопатами та граблями. Учні початкової ланки засаджували свої маленькі квітнички, ім допомагали їх батьки. Учні 5-7 класів отримали трикутні ділянки, які засаджували квітами, оновлювали територію біля шкільної майстерні – Зірочку. Учні 8-11 класів висаджували кущі бузку та бірючини, формували нові та оновлювали старі шкільні алеї. Посаджене ми рахуємо площею, а не одиницями. Роботи нам вистачить до кінця тижня. Ось, так, МИ -МОЛОДЦІ.

1

1
Изображение 1 из 9

День Землі продовжується, кількість квітників росте. Потрібно думати про альтернативні джерела води для поливу квітів. Учні 2Б та 3Б класу замурзані та щасливі, вони впоралися з плставленою задачею.

Учні 7Б класу подарували 💏

Учні 4Б класу та їх класний керівник Смусенок О.М. претенденти на найкращий квітник.

Шкільний проект до Дня Землі у дії

Екологічне виховання у нашому закладі на достатньому рівні

19-20 квітня 2019 року Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром було проведено підсумковий захід – Обласний фестиваль юних екологів та натуралістів «Природничий калейдоскоп». На фестивалі зібралися ті, кому небайдужа доля своєї країни, ті – хто протягом року, не покладаючи рук, самовіддано займалися охороною природних багатств рідного краю, ті – хто представляв свої заклади на конкурсах різних рівнів, захищаючи власні науково-дослідницькі роботи, ті – для кого декоративно-ужиткове мистецтво не лише спосіб прикрасити своє житло, а й спосіб показати всю красу та тендітність рідної природи. Це діти та їх керівники з міст Добропілля, Велика Новосілка, Часів Яр, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ, Слов’янськ, Лиман та районів: Великоновосілківського, Покровського, Костянтинівського, Лиманського та Волноваського районів Донецької області. 
Обласний фестиваль юних екологів та натуралістів «Природничий калейдоскоп» проводився втретє. 
Почесними гостями фестивалю були:
1. Головний спеціаліст відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації – Андрій Іванович Зуяков;
2. Головний спеціаліст відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації- Георгій Георгійович Мотін;
3. Начальник відділу з рекреації та екологічної освіти Регіонального ландшафтного парку «Краматорський» – Віталій Сергійович Пономаренко;
4. Кандидат сільськогосподарських наук, заступник директора з рекреації та екологічної освіти Національного природного парку «Святі гори» Пауліна Тимофіївна Журова;
5. Начальник відділу рекреації та екологічної освіти регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик»– Тетяна Василівна Керносенко; 
6. Провідний фахівець з рекреації екологічного виховання Регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик» – Оксана Олександрівна Шелудченко;
Щорічно Донецький обласний еколого-натуралістичний центр проводить плідну роботу з організації та проведення 38 обласних та регіональних заходів: конкурсів, зльотів, науково-практичних конференцій, природоохоронних та трудових акцій, виставок та вікторин. Кількість учасників щороку збільшується. У 2018 році у цих заходах взяли участь близько 35 тис. учнів з міст та районів Донецької області, близько 2 тис. стали переможцями та призерами названих заходів. На базі еколого-натуралістичних позашкільних закладів області було організовано 170 виховних заходів з національно-патріотичного виховання. Учнівська молодь Донецької області у 2018 році взяла участь у 8 Міжнародних заходах, 44 Всеукраїнських акціях, конкурсах і фестивалях. У Всеукраїнських етапах взяли участь 412 учнів та вихованців закладів освіти Донецької області
Два дні фестивалю пройшли дуже насичено та цікаво. У цьому році родзинкою стала конкурсна програма «Міс та містер «Екологія – 2019», котра включала 3 конкурси: конкурс відео-роликів «Я – Еколог», конкурс талантів «Екоталанти Донеччини» та інтелектуальний конкурс «Найрозумніший». Конкурсанти продемонстрували все, на що вони здатні. Показали усю свою майстерність та, звичайно ж, любов до рідної землі. Учасники – це діти, котрі протягом року показали себе найактивнішими юними екологами та натуралістами Донецької області. Міс та містер Екологія – 2019 стали Скряга Валерія та Клименко Максим. 
Також учасники фестивалю брали участь у вечірньому екологічному квесті та вечері знайомств, котрий традиційно завершився еко-дискотекою. 
Звичайно ж, найголовнішою та найочікуванішою подією було урочисте нагородження активістів області грамотами та пам’ятними подарунками. 
Нагороди отримали найактивніші учасники конкурсів науково-дослідних та експериментальних робіт: Регіональний конкурс «Ковиловий степ», обласна науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво», обласний конкурс учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я» та гуртківці – учасники Всеукраїнських та Міжнародних наукових конкурсів. 
На фестивалі були нагороджені активні учасники природоохоронних акцій, що були найбільш популярними серед вихованців та учнів області: «Стоп сміття» та «Жовте листя», «Збережемо первоцвіти», «Годівничка» та «День зустрічі птахів», «День Землі» та «День довкілля», «Проліска», «Юннатівський зеленбуд», «Парад квітів біля школи», «Парки – легені міст і сіл», «Кролик», «Дослідницький марафон» та інші.
Учасники обласних заочних конкурсів та обласних етапів Всеукраїнських конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Весняні барви Донеччини», «Тварини – наші друзі», «Краса рідного краю», «Зимові візерунки», «Віфлеємська зірка», «Зоологічна галерея», «Природа і творчість», роботи яких завжди чарують своєю неповторністю та майстерністю виконання, також отримали свої нагороди. 
Особливу увагу педагоги області приділяють виконанню «Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016-2020 роки». У рамках цієї програми ДОЕНЦ було організовано та проведено такі заходи: «Обласна віртуальна виставка квіткових композицій до Дня захисника України», обласний зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, обласний конкурс «Малі річки – життя Донбасу», обласний заочний конкурс «Природа у творах класиків української літератури», обласний конкурс календарних хліборобський обрядів «Коло Сварога», обласний етап Всеукраїнської еколого-патріотичної гри «Паросток», участь у обласних етапах конкурсів «Український сувенір», «Моя країна-Україна». За перемогу у цих заходах вихованці гуртків також були нагороджені та відзначені.
Ми вдячні всім учасникам фестивалю за плідну роботу протягом року, за небайдужість до проблем довкілля та екології рідного краю, та сподівємося, що наступного року їх стане ще більше, адже з обласного фестивалю усі учасники повернулися натхненні на нові звершення та переповнені позитивними емоціями.

1

1
Изображение 1 из 7

День Цивільного захисту

У КрамНВК пройшов День Цивільного Захисту.  Сім відкритих уроків : з математики у 5Б, основ здоров’я у 4А та 2Б, фізики у 8 класі, біології у 10 класі, англійської у 7А класі, і спортивні змаганння серед старшокласників. Цілий день ми повторювали правила поведінки під час пожежі, згадували причини та розбиралися з наслідками пожеж, провели тренінг з надання першоі домедичної допомоги постраждалим. Адміністрація закладу дякує вчителям, що підготували цікаві, змістовні відкриті уроки. Головне, що під час тренувальноі евакуаціі, всі встигли покинути будівлю за короткий час.

1

1
Изображение 1 из 11

Міський фестиваль “З Україною в серці”

Учасники міського фестивалю “З Україною в серці”. Для нас наші – найкращі. Наші юні артисти , ви МОЛОДЦІ! Для нас, вчителів, і для своїх батьків, ви – розумні, талановиті, артистичні, одним словом – НАЙКРАЩІ. Чекаємо ваш виступ на батьківських зборах.

Тренінг з “Медіаціі”

Учні нашого навчального закладу під керівництвом шкільного практичного психолога Раковської О.В. беруть участь у тренінгу з “Медіації” по створенню Шкільноі служби порозуміння при підтримці Національної поліції. Дуже приємно, що тренінг проводиться на базі Шабельківського БК “Ювілейний”.

Тренінг з надання першої домедичної допомоги

Шестеро учнів Краматорського НВК, нарівні з дорослими, пройшли дводенний тренінг з надання першої домедичної допомоги. Тренінг пооводили працівники міжнародної організації Червоний Хрест. Учні сертифіковані, є надія, що допомога прийде вчаснодо до тих, кому вона потрібна

НУШ – реальність сьогодення

НУШ – реальність сьогодення. Педрада “Впровадження інклюзивної освіти в умовах становлення НУШ”. Ранкова зустріч, обговорення проблеми, кросворди, ребуси, малюнки – все як у першому класі.

 

День космонавтики у КрамНВК

День космонавтики у КрамНВК -інформаційний дайджест “Україна -космічна держава”, виступ юних космонавтів-робототехників, “запуск лего-шатла” на “Земну орбіту”, і головне-фестиваль конкурс юних планеристів.

У спортивній залі літали суперові моделі власнозроблених літаків.

Уроки на відкритому повітрі

Уроки на відкритому повітрі у садибі-музеї села Прелісне - мрія учнів 5 класів збулася. Майстер-клас з писанкарства – на технологіях, дегустація хдоровоі їжі – на уроці ОЗ, вивчення стародавнього побуту -на уроці украінської.

1

1
Изображение 1 из 6

Language site
Translate »