Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Ноябрь, 2018

Школа має таланти

28 листопада в МПК ім. Леоніда Бикова пройшов перший відбірковий тур мистецького конкурсу «Школа має таланти» серед учнів шкіл старого міста і прилеглих селищ. Різні за віком школярі змагалися у чотирьох номінаціях: «Художнє слово», «Інструментальний твір», «Вокал» і «Хореографія». Всі номери, які виконувалися конкурсантами, були яскраві за костюмами й різноманітністю виконання. У читців були твори від патріотичної тематики до українських гуморесок. Музичні твори, хоч їх було й не так багато, вражали майстерністю виконання учасників. А калейдоскоп пісень приводив у захват глядачів і запрошував до щирих оплесків. Хореографічні постановки теж радували глядачів-уболівальників своїм різнобарв’ям – це і східні танці, і твори естрадно-спортивного напрямку і цілі хореографічні композиції.
За підсумками журі до фіналу увійшли вокалісти:

Васильєва Марія (учениця 7-А класу) і Яковенко Аліна (учениця 9-А класу)
Вітаємо дівчат та музичного керівника Лук’янченко Марину Вікторівну.

На здібних до творчості школярів чекає наступний відбірковий тур, який відбудеться у лютому 2019 року. МПК ім. Леоніда Бикова з нетерпінням чекатиме нові таланти.

За матеріалами сайту: http://dk-bykova.in.ua/

День пам’яті жертв Голодомору

YouTube Трейлер

 

 

Україна пам’ятає – світ визнає: https://85holodomor.in.ua/

ТОТАЛІТАРНИЙ РЕЖИМ ПРОТИ НАРОДУ

23 листопада учні 10 класу разом із вчителем історії Курносенком Леонідом Дмитровичем відвідали виставку «Тоталітарний режим проти народу та людини» в МПК ім. Леоніда Бикова. Учням було представлено плакати надані Київським інститутом юдаїки (кер. Ю. Смілянська) та благодійним фондом «Дар». Виставка складалася із матеріалу трьох трагедій на українській землі в ХХ столітті: Голодомору, Голокосту і ГУТАБу. В організації взяла участь учитель історії ЗОШ №11 Марина Клименко. Проводила екскурсію учениця ЗОШ №11 Тетяна Кузьмиченко. Тетяна попередньо пройшла навчання у чотирьохденному семінарі, який проводила директор інституту юдаїки Ю.Смілянська в м. Костянтинівка.
Виставка, пройшовши майже по всіх містах України, завершила свій марафон у Краматорську.

 

За матеріалами сайту: http://dk-bykova.in.ua/

Україна пам’ятає, світ визнає!

Залучаючись до загальноукраїнської акції «Засвіти свічку»і міжнародної акції «Запалимо свічку пам’яті», під загальним гаслом «Україна пам’ятає, світ визнає!», з 22 листопада в МПК ім. Леоніда Бикова була організована виставка плакатів шкіл 4-го освітнього округу. 
Плакат підготували: Кисіль Каміла (9-Б клас), Кушнір Дар’я та Кулабухова Оксана (8 клас) разом із учителем малювання  Курносенком Л. Д. Окрім малюнків про Голодомор 1932-1933рр. розмістили на плакаті зворушливі вірші.  Усі робоим різні за технікою виконання, але об’єднує їх зміст, виразність і щире слово – “Пам’ятаємо”. Своїми плакатами діти активно долучилися до своєї країни і всього світу, щоб вшанувати пам’ять про Голодомор як данину непростому минулому та запоруку недопущення подібних явищ у сучасному та майбутньому людства.

За матеріалами сайту:http://dk-bykova.in.ua/

  

ТВОРЧИЙ КОНКУРС “Сіверський Донець – очима молоді” – 2018.

12-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за підтримки Донецької, Луганської та Харківської обласних державних адміністрацій в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2018 з метою екологічного і патріотичного виховання дітей та молоді, формування дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю та усвідомлення важливості головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець.

    Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.

    Цього року участь у конкурсі узяли 97 навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей. На конкурс надійшло понад 700 творчих робіт за 6 номінаціями.

    Членами журі було обрано переможців та призерів  конкурсу по Донецькій, Луганській та Харківській областях.

    Урочисте нагородження відбулося 19 листопада 2018 року в Центрі культури та довкілля м. Слов’янська. Учні нашої школи брали участь у цьому конкурсі вперше. Всі роботи стосувалися екологічних проблем річки Маячка.

Вітаємо переможців та призерів – учнів Краматорського НВК!

Учениці 9-Б класу: Крупченко Катерина (номінація «Відеоролік»), Скряга Валерія (номінація «Фото»), Кисіль Каміла (номінація «Малюнок»)

Учні 9-А класу: Кулик Микита та Берніков Роман (номінація «Прозовий твір»),  Астраханцев Ілля та Косенко Єгор (номінація «Агітаційна розробка»).

Керівник гуртка «Людина та довкілля»: Касьянова А.С.

Бажаємо подальших перемог!

Дивись фото за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1i-yV5DfUDaMWido7L2zaWT47teTTU6Fd

Ми на регіональному конкурсі “Ковиловий степ” – 2018

В суботу, 17 листопада учасники шкільного наукового товариства «FABA» разом із керівниками (Раковським С.В. та Касьяновою А. С.)

 

з метою отримання досвіду відвідали регіональний конкурс від ДОЕНЦ «Ковиловий степ». Учні з захватом слухали доповіді юних науковців з усіх куточків регіону. Підтримали на секції й учасницю конкурсу, ученицю 9-Б класу – Скрягу Валерію.

Повертаючись додому, діти ділилися враженнями та мріяли про те, що вже зовсім скоро вони так само будуть виступати з власними роботами.

Тренінг “Толерантність та нетерпимість” з учнями 9-х та 10 класу.

Тренінг “Толерантність та нетерпимість” з учнями 9-х та 10 класу. Дивилися мультфільм “Кастрюлька Анатоля”, визначили значення поняття “толерантність”, знаходили спільні риси у однокласників, визначали риси, притаманні толерантній людині та кольорові асоціаціі учнів до них, визначили риси, притаманні толерантному класу, заключили договір про “Толерантне спілкування у класі” 

Дивися фото за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/13eWIsGlHYaGvDEijYofBvdiE2HEry5-o

Переможці обласної виставки-конкурсу «Природа і творчість»

Конкурс від ДОЕНЦ передбачає широке залучення учнівської молоді до творчої роботи екологічного напряму.  Всього в конкурсі взяли участь 296 учнів.

         Головною метою цього заходу є: формування у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, виховання любові до народних традицій рідного краю, підготовки їх до професійного самовизначення.    

 

Серед переможців конкурсу в номінації «Сувенір» учні нашої школи:

Долгова Аліна М., та Долгова Аліна А. – 5-Б клас (1 місце)

Булигіна Поліна – 6-Б клас (3 місце)

Машурова Поліна – 6-Б клас (2 місце)

Новижена Віолетта – 6-Б клас (3 місце)

Лопушко Євгенія – 6-Б клас (2 місце)

Коренькова Анастасія – 6-Б клас (3 місце)

Постнікова Олена – 8 клас (3 місце)

Кисіль Каміла та Скряга Валерія – 9-Б клас (3 місце)

Шапаренко Валентин – 9-Б клас (3 місце)

 

Керівники робіт: Уварова К.В., Колтишева В. П., Касьянова А.С.

 

Вітаємо юних майстрів!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ

МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

СМИРНОВА ІВАНА (10 клас)

1 МІСЦЕ

ТА ВЧИТЕЛЯ

МИРОНОВУ ГАЛИНУ ІГОРІВНУ

І БАЖАЄМО

МАЙБУТНІХ ПЕРЕМОГ!!!

Чемпіонат області з волейболу серед дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків та дітей інших пільгових категорій

16 листопада 2018 року  у місті Святогірськ відбувся Чемпіонат області з волейболу серед дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків та дітей інших пільгових категорій. 

В змаганнях брали участь команди з 12 міст Донецької області, таких як Святогірськ, Слов’янськ, Краматорськ, Торецьк, Дружківка, Бахмут, Костянтинівка та інших.

 
В фіналі в напруженій боротьбі в добавлений час наша команда поступилася хозяєвам чемпіонату команді Святогірськ-1.
Ми посіли 2 місце, але це дуже прийнятний результат.  
 
 
Кращим гравцем турніру визнано
Козіка Ярослава (10 клас).
 
Склад нашої команди:
Кулабухов Дмитро (11, капітан),
Анєнко Сергій (11),
Гулько В’ячеслав (11),
Козік Ярослав (10),
Шинкаренко Іван (9-А),
Гребенюк Данило (9-А)
Тренер: Миронов Євген Юрійович

1

1
Изображение 1 из 7

Молодці!!!
Language site
Translate »