Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Май, 2018

Військово-польові збори 2018 рік

Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків.

Дивіться на неї, як на землю своїх дітей.

І тоді прийдуть зміни…

Святослав Вакарчук

У Конституції України визначено, що захист суверенітету і територіальної цілісності України є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу, тому незважаючи на те, чи будуть учні проходити військову службу у Військовій організації держави чи ні, до захисту своєї Вітчизни вони повинні бути готовими завжди.

Проблема національної безпеки є однією з ключових у розвитку будь-якого суспільства. Суспільна система, що нездатна забезпечити власну національну безпеку, завжди перебуває на межі ризику свого припинення.

Метою предмета «Захист Вітчизни» є не тільки необхідність теоретичної, практичної, фізичної і психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни і проходження військової служби у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях України, а й створення умов для формування та удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості.

Мета предмета досягається глибоким та осмисленим вивченням матеріалу за кількома напрямками, які розподілені на  розділи, кожний з яких має свої завдання.

Відповідно до мети сформовано завдання предмета:

– підготовка молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу;

– підготовка молоді до служби у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, виконання військового обов’язку в запасі.

З метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів 17-19 травня проводилися навчально-польові заняття (збори).

1

1
Изображение 1 из 24

Протягом трьох днів старшокласники  мали можливість відчути смак військового життя, спробувати свої сили у різних видах військово-спортивних змагань, отримати нові знання, вміння та навички, необхідні захиснику Батьківщини; взяти участь у цікавій культурній програмі, об’єднатись в єдиний колектив та знайти нових друзів.

Спортивні змагання до Дня Пам’яті

9 травня в Краматорському наквчально-виховному комплексі були проведені спортивні змагання до Дня Пам’яті та примирення і 73 річниці Перемоги у Другій cвітовій війні з футболу та пляжного волейболу. У змаганнях приймали участь збірні НВК, та команди з Краматорська, Костянтинівки, Вінниці. 

Участь приймали:

Волейбол:
1. НВК
2. Восточная сказка 
3. Восход
4. Кривые руки
5. Полторашка
6. Форум-Авто 

Футбол:
1. Ветераны
2. ТЭЦ 
3. Фортуна (НВК)
4. Водоканал 
5. Партизаны Винницы
6. Восход
7. Альянс
8. Форум-Авто

1

1
Изображение 1 из 15

Місця розподілились:

Волейбол:

І місцеВосточная сказка

ІІ місцеПолторашка

ІІІ місцеФорум-Авто

Футбол:

І місцеТЭЦ

ІІ місцеФорум-Авто

ІІІ місцеВодоканал

 

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і дня перемоги над нацизмом. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа . У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

Напередодні Дня Ппам’яті, вшановуючи пам’ять героїв , у школі  відбулися традиційні заходи, присвячені перемозі у війні.

8 травня відбулися уроки мужності  присвячені пам’яті жертв Другої світової війни – це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.  Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні.

 Учні 7-х класів  сумісно з представниками Регіонального ландшафтного парку «Краматорський» посадили сосни біля могил загиблих воїнів на місцевому цвинтарі.

1

1
Изображение 1 из 17

У бібліотеці протягом травня буде діяти  виставка, присвяченя Дню пам’яті та примирення.

Наприкінці дня відбувся мітинг-реквієм біля могили загиблих воїнів, де  поклали квіти та вшанували  хвилиною мовчання тих, хто не повернувся з війни. Вічна їм шана…

1

1
Изображение 1 из 7

Language site
Translate »