Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Январь, 2018

Команда робототехніків

Команда робототехніків КрамНВК (ЗОШ 32) готується до участі у фестивалі у Харкові. Тренуємося, думаємо, мріємо, прагнемо, проектуємо, реалізуємо.

Тренінг “Запобігання професійного вигорання педагога”

 

 

Сьогодні у Краматорському НВК пройшов тренінг “Запобігання професійного вигорання педагога”. Вчителі малювали, мріяли, будували будиночки, витримували землетрус, шукали шляхи подолання стресу. Серед ідей, щодо подолання стресу, можна виділити такі: баня, шопінг, шоколад, романтична вечеря, гарна зарплата, читання та спорт

1

1
Изображение 1 из 8

Вітаємо!!!

Вітаємо

учня 9-А класу

Смирнова Івана

 

ІІ місце

в обласній олімпіаді

з української мови та літератури

Учитель: Миронова Галина Ігорівна

Обласний підсумковий фестиваль “Екологічними стежками рідної України”

Обласний підсумковий фестиваль в межах заходів, щодо пропаганди навколишнього середовища

на тему: “Екологічними стежками рідної України”

YouTube Трейлер

 

Вечорниці у КНВК

 

У Краматорському НВК( ЗОШ №32-ДНЗ) сьогодні пройшли вечорниці. Співали, танцювали, водили Козу, зустрічали Маланку та Василя, ворожили та палили дідух. А потім усі разом частували смачні вареники. Дякуємо всім за свято.

1

1
Изображение 1 из 9

Тренінг – ефективна форма групової роботи

Тренінг (англ. training) — це запланований процес модифікації (зміни) відношення, знання чи поведінкових навичок того, хто навчається, через набуття навчального досвіду з тим, щоб досягти ефективного виконання в одному виді діяльності або в певній галузі. Тренування (від англ. to train — виховувати, навчати) — комплекс вправ для тренування в чому-небудь. Тренування — система підготовки організму людини з метою пристосування його до підвищених вимог і складних умов роботи й життя.

 

Сьогодні у Краматорського НВК (ЗОШ 32 – ДНЗ) відбувся шкільний семінар “Тренінг – ефективна форма групової роботи”. Семінар провели педагоги, що пройшли курси тренерів за програмою UNICEF “Вчитися жити разом”, Наталія Тесленко, Погребняк Валентина, Лук’яненко Тетяна. Під час тренінгу вчителі були в ролі НОВОРІЧНИХ подарунків, учнів 5 та 2 класів, показали свої театральні здібності.

1

1
Изображение 1 из 15

 

Language site
Translate »