Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2018 (17)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за 2018

Військово-польові збори 2018 рік

Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків.

Дивіться на неї, як на землю своїх дітей.

І тоді прийдуть зміни…

Святослав Вакарчук

У Конституції України визначено, що захист суверенітету і територіальної цілісності України є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу, тому незважаючи на те, чи будуть учні проходити військову службу у Військовій організації держави чи ні, до захисту своєї Вітчизни вони повинні бути готовими завжди.

Проблема національної безпеки є однією з ключових у розвитку будь-якого суспільства. Суспільна система, що нездатна забезпечити власну національну безпеку, завжди перебуває на межі ризику свого припинення.

Метою предмета «Захист Вітчизни» є не тільки необхідність теоретичної, практичної, фізичної і психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни і проходження військової служби у Збройних Силах України чи інших військових формуваннях України, а й створення умов для формування та удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості.

Мета предмета досягається глибоким та осмисленим вивченням матеріалу за кількома напрямками, які розподілені на  розділи, кожний з яких має свої завдання.

Відповідно до мети сформовано завдання предмета:

– підготовка молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу;

– підготовка молоді до служби у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, виконання військового обов’язку в запасі.

З метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів 17-19 травня проводилися навчально-польові заняття (збори).

1

1
Изображение 1 из 24

Протягом трьох днів старшокласники  мали можливість відчути смак військового життя, спробувати свої сили у різних видах військово-спортивних змагань, отримати нові знання, вміння та навички, необхідні захиснику Батьківщини; взяти участь у цікавій культурній програмі, об’єднатись в єдиний колектив та знайти нових друзів.

Спортивні змагання до Дня Пам’яті

9 травня в Краматорському наквчально-виховному комплексі були проведені спортивні змагання до Дня Пам’яті та примирення і 73 річниці Перемоги у Другій cвітовій війні з футболу та пляжного волейболу. У змаганнях приймали участь збірні НВК, та команди з Краматорська, Костянтинівки, Вінниці. 

Участь приймали:

Волейбол:
1. НВК
2. Восточная сказка 
3. Восход
4. Кривые руки
5. Полторашка
6. Форум-Авто 

Футбол:
1. Ветераны
2. ТЭЦ 
3. Фортуна (НВК)
4. Водоканал 
5. Партизаны Винницы
6. Восход
7. Альянс
8. Форум-Авто

1

1
Изображение 1 из 15

Місця розподілились:

Волейбол:

І місцеВосточная сказка

ІІ місцеПолторашка

ІІІ місцеФорум-Авто

Футбол:

І місцеТЭЦ

ІІ місцеФорум-Авто

ІІІ місцеВодоканал

 

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і дня перемоги над нацизмом. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа . У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

Напередодні Дня Ппам’яті, вшановуючи пам’ять героїв , у школі  відбулися традиційні заходи, присвячені перемозі у війні.

8 травня відбулися уроки мужності  присвячені пам’яті жертв Другої світової війни – це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.  Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні.

 Учні 7-х класів  сумісно з представниками Регіонального ландшафтного парку «Краматорський» посадили сосни біля могил загиблих воїнів на місцевому цвинтарі.

1

1
Изображение 1 из 17

У бібліотеці протягом травня буде діяти  виставка, присвяченя Дню пам’яті та примирення.

Наприкінці дня відбувся мітинг-реквієм біля могили загиблих воїнів, де  поклали квіти та вшанували  хвилиною мовчання тих, хто не повернувся з війни. Вічна їм шана…

1

1
Изображение 1 из 7

День Цивільного захисту 2018

Отчет о проведении Дня гражданской защиты

 24 апреля 2018 года

в Краматорском УВК 

В целях подготовки учащихся, сотрудников, руководящего состава школы к действиям при угрозе и возникновении чрезвычайных ситуаций в мирное и военное время, пропаганды гражданской защиты, пожарной и спасательной служб 24 апреля 2018 года в Краматорском УВК (ОШ №32) был проведен День гражданской защиты и пожарной безопасности.

Осуществлён комплекс следующих мероприятий:

– организационное заседание комиссии по подготовке и проведению Дня гражданской защиты;

– совещание с классными руководителями по постановке задач по проведению Дня гражданской защиты;

– линейка в связи с открытием Дня гражданской защиты и постановка задач.

В течение Дня гражданской защиты была проведена тренировка по экстренной эвакуации учащихся и сотрудников школы. Организована выставка литературы по гражданской защите, предупреждению и ликвидации ЧС, выставка рисунков и стенгазет по тематике гражданской защиты и пожарной безопасности.

Проведены открытые уроки:

– урок английского языка в 4-А кл. (учитель Осадчая Ю.А.) на тему «Лондон – столица Великобритании. Большой пожар в Лондоне»;

– интегрированный урок русского языка и основ здоровья в 6-Б кл. (учитель Шепелева Т.Я.) на тему «Путешествие в страну «Пожарная безопасность»;

– урок математики в 5-Б кл. (учитель Уварова Е.В.) на тему «Использование десятичных дробей при проведении пожарно-тактических расчётов»;

– урок биологии в 8-А и 3-А кл. (учитель Тесленко Н.В.) на тему «Школа доктора Комаровского. Термические повреждения органов дыхания»;

– воспитательный час в 4-Б кл. (учитель Писарева В.В.) на тему «Чтобы огонь был безопасным»;

– урок «Захисту Вітчизни» в 9-11 кл. (учитель Миронов Ю.А.) на тему «Индивидуальные способы защиты»;

– военно-спортивные соревнования в 9-11 кл. (учитель Золотухин Г.Н., Миронов Ю.О., Миронов Є.Ю.).

Мероприятия посетили начальник управления по вопросам гражданской защиты Кукочка Сергей Васильевич, мастер производственного обучения Краматорских курсов Учебно-методического центра гражданской защиты и безопасной жизнедеятельности Донецкой области Гулый Владимир Алексеевич, администрация Краматорского УВК , учителя и сотрудники школы.

В целом признано считать удовлетворительными подготовку и проведение Дня гражданской защиты в Краматорском УВК (ОШ №32).  Цели и задачи достигнуты.

1

1
Изображение 1 из 34

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

ПОЗДРАВЛЯЕМ

АВТОРОВ И УЧАСТНИКОВ

ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКО-КРАЕВЕДЧЕСКОГО ОБРАЗОВАТЕЛЬНОГО ПРОЕКТА

«КОНРАД ГАМПЕР: КТО ОН ТАКОЙ…»

(К 150-ЛЕТИЮ ОСНОВАНИЯ КРАМАТОРСКА),

ЗАНЯВШЕГО 2 МЕСТО

НА ГОРОДСКОМ ЭТАПЕ

ОБЛАСТНОГО КОНКУРСА

«СОТВОРИ ШЕДЕВР»:

БАБКИН ВИТАЛИЙ АНДРЕЕВИЧ

АВТОР И РУКОВОДИТЕЛЬ ПРОЕКТА

МИРОНОВ ЮРИЙ АЛЕКСЕЕВИЧ

ШЕПЕЛЕВА ТАМАРА ЯКОВЛЕВНА

КУЗНЕЦОВА ГАЛИНА ИВАНОВНА

ОСАДЧАЯ ЮЛИЯ АЛЕКСАНДРОВНА

ВЕРАКСИЧ НАДЕЖДА МИХАЙЛОВНА

КУЛИК НИКИТА – 8-А КЛАСС

ЯКОВЕНКО АЛИНА – 8-А КЛАССКОНРАД ГАМПЕР –

ОСНОВАТЕЛЬ КРАМАТОРСКА

Основатель Краматорского  механического завода, на базе которого образованы СКМЗ и КМЗ. Один из «крёстных отцов» Краматорска.

Конрад Ульрихович Гампер родился в Швейцарии в 1846 г. В 17 лет покинул отчий дом, начав тяжёлую борьбу за жизнь. На протяжении 11 лет трудился учеником слесаря, занимался самообразованием и в результате самостоятельно получил высшее политехническое образование. Участвовал в больших стройках во Франции, Германии, Чехии, Венгрии. Стал директором завода по производству паровых котлов и железных мостов в Польше. Соучредитель фирмы «В.Фицнер и К.Гампер». Построил котельный, мотостроительный, механический завод в Польше                         (г. Сосновец). В 1896 г. прибыл на станцию Краматорская с целью приобретения участка земли для строительства завода-филиала польских предприятий. У помещиков Тарановых-Белозёровых приобрёл земельный участок, простирающийся по обе стороны реки Маячка, на левобережье Казённого Торца. В 1897 г. был построен Краматорский механический завод. В 1898 году началось строительство доменной печи на заводе. В 1899 г. К.Гампер учредил Краматорское Металлургическое Общество для добычи полезных ископаемых, устройства и развития механических, чугунолитейных, металлургических заводов и торговли предметами их производства. Невероятно энергичный, настойчивый, умный, благородный, справедливый, интеллигентный, образованный, трудолюбивый. Талантливый руководитель и деятельный инженер. Скромный в своих потребностях, оказывал помощь многим нуждающимся людям.

Умер Конрад Гампер в Краматорске в 1899 г., как солдат, на боевом посту, на работе. Похоронен в г. Сосновец (Польша).

YouTube Трейлер

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО!!!

СМИРНОВА ІВАНА

(9-А клас НВК-ЗОШ №32)

ТА ВЧИТЕЛЯ

МИРОНОВУ ГАЛИНУ ІГОРІВНУ

ІЗ ЗАЙНЯТИМ

3 МІСЦЕМ

У ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ТА ЛІТЕРАТУРИ

(МІСТО ВІННИЦЯ, 44 УЧАСНИКА)

Вітаємо!!!

У нас знову перше місце в міському турнирі з боксу серед юнаків, у рамках святкування 150-річчя міста Краматорська.
Вагова категорія 62 кг.
Воробьйов Богдан, 5-А

Команда “Зелена планета”

У Краматорську відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Школярі 22 навчальних закладів Донеччини підготували творчі номери із закликами берегти планету.

Виступ шкільної команди “Зелена планета” на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім”.

1

1
Изображение 1 из 5

Виступи команд бачила Надія Задорожня.

Вітаємо!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Витяг з протоколу педагогічної ради

 

Language site
Translate »