Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за 2018

«Екологічними стежками рідної України»

 

В рамках програми Донецької обласної державної адміністрації «Екологічними стежками рідної України» школярі з м. Бахмут, м. Костянтинівки та м. Краматорська відвідали НПП «Гуцульщина». У візит-центрі парку Заслужений художник України, майстриня Марія Петрів провела для них майстер-клас по ліпленню сирного коника. Потім в науково-просвітницькому центрі діти дізнались про боднарство Косівщини. Розповів їм про це та провів майстер-клас по обробці деревини доцент Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва – Йосип Приймак. Учні також мали змогу побувати на майстер-класі з ліжникарства та дізнатися про народних умільців прикладних мистецтв в селі Яворові. Знайомство з Косівщиною продовжилось у Маєтку Чудотворця. Діти побували там на екскурсії та зустрілись зі Святим Миколаєм.

Перший день подорожі учнів 4-6 класів Краматорського НВК, учасників програми “Екологічними стежками рідної України”, за ініціативи Донецької обласної державної адміністрації, почався з вокзалу Івано-Франківська, завершився переїздом до санаторію “Кремінець” у селі Татарів. Найбільші враження дня: оглядовий майданчик міської ратуші (дух захопило, літри адреналіну);святкова програми місцевих мешканців Татаріва до свята Святого Миколая.

19 січня подорож ”Екологічними стежками рідної України” продовжилася. Нас вітало місто Яремча. Ми пройшли екскурсійним маршрутом до Національного природного парку ”Карпатський”, відвідали вольєрне господарство, де зробили селфі з оленями та дикими кабанами;побували на відкриті місцевої ялинки, їли , усі разом, найсмачнішу солодку вату, побували на ярмарку, помилувалися красою зимових Карпат та водоспадів. Започаткували власний конкурс “Селфі з Карпат”.

1

1
Изображение 1 из 21

Останній день подорожі “Екологічними стежками рідного краю” пройшов у Косівському районі, у мальовничій лісистій частині Покутсько-Буковинських Карпат. Ми завітали на майстер-класи до Національного природного парку “Гуцульщина”. Спочатку вчилися ліпити сирних коників, але в нас виходили – равлики, кубики, амеби та гусениці. Майстер-клас з ліплення сирних коників проводила заслужений художник України, майстриня Марія Петрів. Потім майстер-клас з бондарства та різьби від чудового педагога, члена Національної спілки художників України, доцента Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтва Йосипа Дмитровича Приймака.
І ось, маєток Святого Миколая, де нас чекала зустріч з самим Чудотворцем, зустріч з героями українських народних казок, чарівна ялинка, спогади про народження Ісуса Христа, новорічне коло від Дванадцяти місяців у лісових хащах.
Дякуємо за можливість побачити чарівну казку Карпат ініціаторам програми “Екологічними стежками рідної України” – Донецькій обласній державній адміністрації;реалізаторам програми Всеукраїнській екологічній лізі та Всеукраїнській дитячій спілці “Екологічна варта”;працівникам НПП “Карпатський” та “Гуцульщина” (безпосередньо – Богдані Іванчук). Ця подорож закінчилася, але сподіваємося, що ми ще повернемося до Карпат і продовжимо подорож екологічними стежками рідної України.

1

1
Изображение 1 из 17

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «ЛАВИНА ТАЛАНТІВ»

25 грудня 2018 року в м.Київ, за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, відбувся VI Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Лавина талантів»

YouTube Трейлер YouTube Трейлер YouTube Трейлер YouTube Трейлер

Вітаємо!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Школа має таланти

28 листопада в МПК ім. Леоніда Бикова пройшов перший відбірковий тур мистецького конкурсу «Школа має таланти» серед учнів шкіл старого міста і прилеглих селищ. Різні за віком школярі змагалися у чотирьох номінаціях: «Художнє слово», «Інструментальний твір», «Вокал» і «Хореографія». Всі номери, які виконувалися конкурсантами, були яскраві за костюмами й різноманітністю виконання. У читців були твори від патріотичної тематики до українських гуморесок. Музичні твори, хоч їх було й не так багато, вражали майстерністю виконання учасників. А калейдоскоп пісень приводив у захват глядачів і запрошував до щирих оплесків. Хореографічні постановки теж радували глядачів-уболівальників своїм різнобарв’ям – це і східні танці, і твори естрадно-спортивного напрямку і цілі хореографічні композиції.
За підсумками журі до фіналу увійшли вокалісти:

Васильєва Марія (учениця 7-А класу) і Яковенко Аліна (учениця 9-А класу)
Вітаємо дівчат та музичного керівника Лук’янченко Марину Вікторівну.

На здібних до творчості школярів чекає наступний відбірковий тур, який відбудеться у лютому 2019 року. МПК ім. Леоніда Бикова з нетерпінням чекатиме нові таланти.

За матеріалами сайту: http://dk-bykova.in.ua/

День пам’яті жертв Голодомору

YouTube Трейлер

 

 

Україна пам’ятає – світ визнає: https://85holodomor.in.ua/

ТОТАЛІТАРНИЙ РЕЖИМ ПРОТИ НАРОДУ

23 листопада учні 10 класу разом із вчителем історії Курносенком Леонідом Дмитровичем відвідали виставку «Тоталітарний режим проти народу та людини» в МПК ім. Леоніда Бикова. Учням було представлено плакати надані Київським інститутом юдаїки (кер. Ю. Смілянська) та благодійним фондом «Дар». Виставка складалася із матеріалу трьох трагедій на українській землі в ХХ столітті: Голодомору, Голокосту і ГУТАБу. В організації взяла участь учитель історії ЗОШ №11 Марина Клименко. Проводила екскурсію учениця ЗОШ №11 Тетяна Кузьмиченко. Тетяна попередньо пройшла навчання у чотирьохденному семінарі, який проводила директор інституту юдаїки Ю.Смілянська в м. Костянтинівка.
Виставка, пройшовши майже по всіх містах України, завершила свій марафон у Краматорську.

 

За матеріалами сайту: http://dk-bykova.in.ua/

Україна пам’ятає, світ визнає!

Залучаючись до загальноукраїнської акції «Засвіти свічку»і міжнародної акції «Запалимо свічку пам’яті», під загальним гаслом «Україна пам’ятає, світ визнає!», з 22 листопада в МПК ім. Леоніда Бикова була організована виставка плакатів шкіл 4-го освітнього округу. 
Плакат підготували: Кисіль Каміла (9-Б клас), Кушнір Дар’я та Кулабухова Оксана (8 клас) разом із учителем малювання  Курносенком Л. Д. Окрім малюнків про Голодомор 1932-1933рр. розмістили на плакаті зворушливі вірші.  Усі робоим різні за технікою виконання, але об’єднує їх зміст, виразність і щире слово – “Пам’ятаємо”. Своїми плакатами діти активно долучилися до своєї країни і всього світу, щоб вшанувати пам’ять про Голодомор як данину непростому минулому та запоруку недопущення подібних явищ у сучасному та майбутньому людства.

За матеріалами сайту:http://dk-bykova.in.ua/

  

ТВОРЧИЙ КОНКУРС “Сіверський Донець – очима молоді” – 2018.

12-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за підтримки Донецької, Луганської та Харківської обласних державних адміністрацій в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2018 з метою екологічного і патріотичного виховання дітей та молоді, формування дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю та усвідомлення важливості головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець.

    Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.

    Цього року участь у конкурсі узяли 97 навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей. На конкурс надійшло понад 700 творчих робіт за 6 номінаціями.

    Членами журі було обрано переможців та призерів  конкурсу по Донецькій, Луганській та Харківській областях.

    Урочисте нагородження відбулося 19 листопада 2018 року в Центрі культури та довкілля м. Слов’янська. Учні нашої школи брали участь у цьому конкурсі вперше. Всі роботи стосувалися екологічних проблем річки Маячка.

Вітаємо переможців та призерів – учнів Краматорського НВК!

Учениці 9-Б класу: Крупченко Катерина (номінація «Відеоролік»), Скряга Валерія (номінація «Фото»), Кисіль Каміла (номінація «Малюнок»)

Учні 9-А класу: Кулик Микита та Берніков Роман (номінація «Прозовий твір»),  Астраханцев Ілля та Косенко Єгор (номінація «Агітаційна розробка»).

Керівник гуртка «Людина та довкілля»: Касьянова А.С.

Бажаємо подальших перемог!

Дивись фото за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1i-yV5DfUDaMWido7L2zaWT47teTTU6Fd

Ми на регіональному конкурсі “Ковиловий степ” – 2018

В суботу, 17 листопада учасники шкільного наукового товариства «FABA» разом із керівниками (Раковським С.В. та Касьяновою А. С.)

 

з метою отримання досвіду відвідали регіональний конкурс від ДОЕНЦ «Ковиловий степ». Учні з захватом слухали доповіді юних науковців з усіх куточків регіону. Підтримали на секції й учасницю конкурсу, ученицю 9-Б класу – Скрягу Валерію.

Повертаючись додому, діти ділилися враженнями та мріяли про те, що вже зовсім скоро вони так само будуть виступати з власними роботами.

Тренінг “Толерантність та нетерпимість” з учнями 9-х та 10 класу.

Тренінг “Толерантність та нетерпимість” з учнями 9-х та 10 класу. Дивилися мультфільм “Кастрюлька Анатоля”, визначили значення поняття “толерантність”, знаходили спільні риси у однокласників, визначали риси, притаманні толерантній людині та кольорові асоціаціі учнів до них, визначили риси, притаманні толерантному класу, заключили договір про “Толерантне спілкування у класі” 

Дивися фото за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/13eWIsGlHYaGvDEijYofBvdiE2HEry5-o

Language site
Translate »