Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Декабрь, 2017

“Ліга шкільного футболу” з НОВИМ РОКОМ!!!

Футбольний клуб “Авангард” в особі почесного презеденту Максима Єфімова та депутата Краматорської міської ради Наталії Тесленко привітали маленьких футболістів з “Ліги шкільного футболу” з НОВИМ РОКОМ. Бажаємо маленьким спортсменам з Краматорського НВК (ЗОШ 32) спортивних перемог, досягнень мети, успіхів у грі, впевненості у своїх силах.

1

1
Изображение 1 из 6

Новорічні свята у Краматорського НВК

Новорічні свята у Краматорського НВК ( ЗОШ 32) продовжуються. Сьогодні Дідусь Мороз привітав найменших мешканців НВК. Найменші вихованці дитячого садочку побували в українській казці “Рукавичка”, старші діти розказали чудову історію про свинку Пепу. Лунали новорічні пісні, вірші для Дідуся Мороза, запальні таночки сніжинок, мандаринок, сніговиків та зайчиків. Дякуємо всім за чудовий новорічний настрій

1

1
Изображение 1 из 7

Змагання з волейболу

18 та 19 грудня 2017 року в ЗОШ № 18 завершилися фінальні змагання з волейболу серед дівчат.

Попередні змагання проходили в чотирьох підгрупах. Після закінчення попередніх змагань були проведені фінальні. В напруженій боротьбі переможцями стали вихованки ЗОШ №4. Срібло вибороли дівчата ЗОШ №18, третє місце – ЗОШ № 6.

Гідну конкуренцію в  змаганнях склала і наша команда.

День Святого Миколая

 

День святого Миколая (також Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая у католиків та православних. Ті церкви, які дотримуються юліанського календаря, відзначають свято 19 грудня за новим стилем (у 20-21 століттях), а ті, що дотримуються григоріанського календаря — 6 грудня.

За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків, торговців, і лучників.

В пам’ять про милосердя святого Миколая, цього дня відзначається Міжнародний день допомоги бідним.

І до Краматорського НВК (ЗОШ №32-ДНЗ) завітав Святий Миколай та й не один, у шкільних коридорах  зустрілися четверо Святих. Всі такі різні, але в них так багато спільного: вони бажали миру, щастя, здоров’я, успіхів та здійснення бажань.

1

1
Изображение 1 из 9

ЛІГА ШКІЛЬНОГО ФУТБОЛУ

Обласна Федерація футболу за підтримки народного депутата України Максима Єфімова та ініціативи депутата Краматорського міської ради Наталія Тесленко було реалізовано дитячий-спортивний проект ЛІГА ШКІЛЬНОГО ФУТБОЛУ, на базі Краматорського НВК (ЗОШ 32). 30 селищних поціновувачів шкіряного м’яча отримали можливість займатися футболом у рідній школі. Велике ДЯКУЮ команді “Наш Краматорськ”, за постійну увагу до розвитку дітлахів Шабельківки.

Сьогодні маленькі футболісти Краматорського НВК (ЗОШ 32) отримали м’ячі, фішки та манішки від федереції футболу. Тренування почалося з примірки та опробовування м’ячів. Маленькі футболісти пообіцяли , що будуть перемагати у кожній грі.

1

1
Изображение 1 из 12

Тиждень права

УКРАЇНА

КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

м. Краматорськ

 

Звіт-інформація

про проведенні заходи у Краматорському НВК (ЗОШ№32-ДНЗ) в рамках Всеукраїнського тижня права

 

Заклад

Інформація про захід

Посилання на веб-ресурс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Краматорський НВК

(ЗОШ№32-ДНЗ)

1.      Конкурс на кращий буклет «Права та обов’язки дитини» (6-7 кл.)

2.      Виставка постерів «Я маю право…» (5-11 кл.)

3.      Бібліотечний урок у селищній бібліотеці (7-8 кл.)

4.      Підготовка банера «Мої права» (4 кл.)

5.      Виставка дитячих малюнків «Права людини очима дітей» (1-4 кл.)

6.      Рейд у сім’ї учнів мікрорайону, що потребують особливої уваги.

7.      Викладка літератури у шкільній бібліотеці

8.      Єдиний Всеукраїнський урок «Права людини» (7-11 кл.)

9.      Круглий стіл з патрульною поліцією «Стоп, насильство!» (8-А, 8-Б)

10.   Складання пам’яток для вчителів «Агресивна дитина», пам’яток для батьків «Виховання щасливої дитини»

11.   Консультація психолога для батьків та вчителів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.kramnvk.in.ua/?p=6786

 

Директор Краматорського НВК                                                                            В.А. Бабкін

      (ЗОШ№32-ДНЗ)

1

1
Изображение 1 из 7

Екологія з малку

7 грудня на базі школи №32 пройшов тренінг для краматорських вчителів «Інтеграція теми екології в сталу освіту». Чому екологічна освіта важлива? Як доступно і цікаво дати дітям ці знання? Відповіді та рекомендації педагоги отримали від провідних тренерів з Києва. Організатором зустрічі виступила Наталія Тесленко, вчителька 32-ї школи і депутат Краматорської міськради.

У Краматорському НВК (ЗОШ 32) для небайдужих вчителів природничого циклу співробітниками Інституту проблем виховання НАПН України Ольгою Пруцаковою та Юрієм Солобаєм був проведений семінар-тренінг “Зміст та методичні особливості впровадження освіти сталого розвитку у загальноосвітніх навчальних закладах та позашкільних установах”. Тренінг відбувся завдяки фінансовій допомозі депутата Краматорського міської ради Лілія Кислицина та клубу успішних жінок Краматорська. Було цікаво, весело, пізнавально, актуально.

1

1
Изображение 1 из 8

День ЗСУ в Краматорському НВК

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з’явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І після того, День збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня.

Це свято відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.

Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України є Президент України. Безпосереднє керівництво Збройними силами України в мирний та воєнний час здійснює Головнокомандувач Збройних Сил України.

Міністерство оборони України, у підпорядкуванні якого перебувають Збройні сили України, бере участь у реалізації державної політики з питань оборони і військового будівництва, координує діяльність державних органів та органів місцевого самоврядування з підготовки держави до оборони, аналізує воєнно-політичну обстановку, визначає рівень воєнної загрози національній безпеці України, забезпечує функціонування Збройних сил і їх готовність до виконання покладених на них функцій і завдань тощо.

Щодо чисельності ЗСУ, то 24 серпня 2015 року Президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди 24-ї річниці Незалежності України у Києві зазначив, що «…210 тисяч людей прийшли на військову службу за шість черг мобілізації. З них 35 тисяч, тобто кожний шостий, — добровольці».

Картинки по запросу день зсу 2017

Відзначали це свято і в Краматорському навчально-виховному комплексі (ЗОШ №32-ДНЗ). Були проведені чисельні заходи: конкурс малюнків та стіннівок, тематичні уроки з предмету «Захист Вітчизни» для учнів 10-11 класів з тактичної, вогневої підготовки, основ медичних знань і допомоги за участю військовослужбовців –  представників об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу АТО та Швейцарського фонду з протимінної діяльності (FSD), виховні години «Збройні Сили України на сучасному етапі» для учнів 1-11 класів,  військово-спортивні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України. В селищній бібліотеці були показані фільми про Збройні Сили України.

1

1
Изображение 1 из 20

Language site
Translate »