Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Август, 2017

Збори-конференція

30 серпня 2017 р. відбулися збори-конференція з питання звіту директора Краматорського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа I-III ступенів №32 – ДНЗ) Краматорської міської ради Донецької області Бабкіна Віталія Андрійовича перед трудовим колективом НВК, батьками, громадськістю селища Шабельківка.

Директор звітував про роботу школи і свою особисту діяльність у 2016-2017 навчальному році.

В процесі обговорення звіту виступили голова профспілки школи Мурашко Ю.О., учениця 10 класу, член ради старшокласників школи Поздняк Оксана, голова Шабельківської селищної ради Бабакова С.Л.

Після обговорення було проведено таємне голосування з питання оцінки роботи директора школи. У скриньці з бюлетенями для таємного голосування було виявлено 99 бюлетенів.

                Серед них:

                Зіпсовано – не виявлено

                Визнати роботу директора школи задовільною – 92

                Визнати роботу директора школи незадовільною – 7

            На підставі результатів таємного голосування ухвалено рішення:

            Роботу директора Краматорського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа I-III ступенів №32 – ДНЗ) Краматорської міської ради Донецької області Бабкіна Віталія Андрійовича визнати задовільною.

1

1
Изображение 1 из 4

Подорож екологічними стежками України

У серпні юні екологи: Скряга Анєтта, Раковський Марк, Колесніков Данило, Скряга Валерія, Шаля Анастасія, учні Краматорського НВК (ЗОШ№32-ДНЗ) здійснили пізнавальну подорож екологічними стежками України за маршрутом Умань – Одеса – Асканія-Нова.
Приємною прохолодою вітало учасників місто Умань Черкаської області. Змістовною та цікавою була екскурсія дендрологічним парком Софіївка. Величезний парк, що вражає своєю енергетикою. Різноманітність рослин та архітектурних споруд, таємничий грот та підземне озеро, величезні гранітні валуни, гори з водоспадами та античні статуї. Все це передає атмосферу того часу, коли створювався парк для Софії її чоловіком, польським магнатом Станіславом Потоцьким.
Підкорила колоритом перлина біля моря. Місто Одеса – це місто, у яке закохується кожен, хто побував тут хоча б один раз. Наші дослідники, також не стали виключенням. Відпочивали, прогулюючись Приморським бульваром, милувалися краєвидом на Морському вокзалі, рахували сходинки, піднімаючись Потьомкінськими сходами, підслуховували репетиції артистів біля театру опери та балету, запам’ятовували нові жарти на Дерибасівській. 
Справжні пригоди чекали юних дослідників в Одеських катакомбах . Подібних екскурсій в усьому світі практично не залишилося, тому це була унікальна можливість.
Наступним пунктом дослідницького маршруту стало місто Вилкове на берегах Дунаю, яке ще називають українською Венецією. Прогулянка пароплавом дала можливість познайомитись із особливістю городів вилковців на островах дельти та потрапити на нульовий кілометр, щоб побачити неймовірне явище – боротьбу течії Дунаю та Чорного моря. Вразило дітей, що знаходились вони в той час за декілька метрів від Румунії.
Подорож тривала. Її учасники вирушили до державного біосферного заповідника Асканія-Нова у Херсонській області. 
Дивовижна природа: рідкісні рослини в ботанічному саду, орнітопарк з великою кількістю птахів, тварини у природніх умовах існування. Це чи не єдиний в Європі куточок степу, який ніколи не обробляла людина. 
Своєрідним оазисом є дендрологічний парк. Прогулюючись туристичними стежками, тінистими алеями під кронами вікових дерев відчуваєш єднання людини з природою.
Щиро дякуємо, Донецький обласний еколого-натуралістичний центр , за можливість дізнатися більше про мальовничі місця України.

1

1
Изображение 1 из 15

Language site
Translate »