Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Май, 2017

ВІТАЄМО!

Автонишену Альону,

ученицю 10 класу,
яка посіла 1 місце
у конкурсі плакатів до Дня Пам’яті про аварію на Чорнобильській АЕС серед шкіл IV освітнього округу “Сучасний і майбутній Чорнобиль”

2

2
Изображение 1 из 3

Дивовижний світ комах в Краматорському НВК

У п’ятницю, 12 травня, учні школи потрапили у світ чарівних метеликів, священних скарабеїв, морських павуків та величезних «птахокрилів».
Свою особисту колекцію представив паразитолог та спеціаліст з комах Северов Ігор Генрихович , представник Громадської організації “Українське ентомологічне товариство”, Інституту зоолоогії імені І. І. Шмальгаузена НАН Украї́ни. На виставці було презентовано різних метеликів, павуків, скорпіонів, морську живність. Всі ці експонати привезені з різних куточків світу, зокрема, з Африки, Бразилії, Індонезії, Америки, Філіппін.
Ігор Генрихович наводив цікаві факти та розповідав жартівливі історії з життя комах. Діти були ознайомлені з користю шовкопряду та небезпекою сколопендри, винахідливістю привида-палочника та пристосованістю бражника. Також учням було наведено факти з історії, міфології та навіть літератури, в яких зустрічалася інформація про цих дивовижних істот.
Деякі з експонатів виставки здавалися небезпечними та такими, що лякають. Деякі, навпаки, дуже симпатичними на вигляд.
Під час виставки діти задавали багато питань. По завершенні лекції діти із вдячністю запросили гостя приїхати ще, щоб мати змогу побачити іншу частину колекції.

1

1
Изображение 1 из 20

18 жовтня  відбулася значима подія. На свято рідної школи 1 зібралися  не лише вчителі та учні,  а і їх батьки. Вони влаштували АКЦІЮ  «РОСЛИНИ – СИМВОЛИ УКРАЇНИ» – справжнє свято праці, патріотизму, любові до рідної землі. На присадибній ділянці був заснований куточок національного парку. Були висаджені калини, верби, яблуні, дуби та берези. 

І ось ця праця дала перші результати. Зацвіли декоративні яблуні Недзвецького.

 

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

8 травня 1945 року набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини. Ця дата дає можливість оцінити внесок українського народу в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.

Від 1 вересня 1939 року, коли нападом нацистської Німеччини на Польщу і бомбардуванням німецькою військовою авіацією Львова та інших міст війна розпочалася для України, 120 тисяч українців брали участь у двобої з вермахтом у складі Війська Польського. Сотні тисяч українців взяли участь у вторгненні на територію Другої Речі Посполитої у складі Червоної Армії, в запеклих битвах у Фінляндії та в захопленні Бессарабії і Північної Буковини. Українці Волині, Галичини, Західного Полісся, Північної Буковини і Бессарабії в перші роки війни на власному досвіді відчули прискорені заходи радянізації, які обернулися десятками тисяч розстріляних, сотнями тисяч депортованих і арештованих.

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Краматорському НВК (ЗОШ №32-ДНЗ) було проведено наступні заходи.

Біля братської могили, що знаходиться на території НВК, 5 і 8 травня учнями 7-х класів організовано Варту пам’яті.

Шкільний музей бойової слави «Пам’ять» 6 і 8 травня гостинно відчинив свої двері для всіх бажаючих згадати про героїчні події, що відбувалися на території селища, та земляків – безпосередніх учасників тієї кривавої війни.

У класах початкової ланки 5 травня проведено тематичні години. Діти уважно слухали розповіді своїх вчителів про воїнів-односельчан, котрі віддали своє життя заради нашого майбутнього. Після цього молодші школярі поклали квіти до підніжжя пам’ятника, що височить на безмовній братській могилі загиблих воїнів – визволителів нашого селища Шабельківка. Потім на шкільному подвір’ї дітлахам було запропоновано відтворити у малюнках свої дитячі роздуми на тему «Хай буде мир віднині і довіку».

Для учнів 5-11 класів 5 травня проведено лінійкуреквієм із покладанням квітів до братської могили. Про страшні дні війни і ціну Перемоги учасникам заходу розповів вчитель історії Л.Д. Курносенко. Він, зокрема, згадав і про шабельківців, які брали безпосередню участь у цій війні. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

8 травня, під час заходів із відзначення Дня перемоги над нацизмом, вшанована пам’ять солдатів, які загинули у Другій світовій війні, а також віддана шана ветеранам, яким пощастило дожити до сьогоднішнього дня. Учнями школи виготовлено символи пам’яті – червоні маки, які діти роздавали присутнім на заході. А на завершення на жителів селища чекав концерт, організований працівниками будинку культури «Ювілейний» і чудово проведений вихованцями колективів цього закладу.

Пам’ятайте! Через віки і роки пам’ятайте про ту страшну війну, яка принесла горе майже в кожну хату!

Пам’ятайте воїнів, які захищали нашу Батьківщину. Сивочолих ветеранів, у яких ще й досі не загоїлися рани!

Пам’ятайте тих, хто вже ніколи не повернеться, тих, хто недолюбив, у кого так і не здійснилися мрії, хто поліг у боях, визволяючи села і міста не тільки України, але й Європи.

Цих років не померкне слава!

Пам’ятайте!!!

IMAG4257

IMAG4257
Изображение 1 из 26

Навчально-польові збори. День третій.

Щороку для одинадцятикласників настає пора шкільних іспитів. Тож  випускники 2017 року не стали виключенням. 6 травня учні 11 класу їздили на третій день навчально-польових зборів  до ЗОШ №23.

Крім військово-патріотичного виховання, метою цих зборів була також перевірка спортивної та військової підготовки дітей. На шкільному стадіоні проводилися різноманітні змагання: стрибки зі скакалкою, качання пресу, підтягування, метання гранати, стрільба, 60-метровий забіг на швидкість та воєнізований крос.

Учні нашої школи змогли  проявити себе в усіх видах змагання і зайняти призові місця.

Торічна Вікторія зайняла 1 місце в 60-метровому забігу на швидкість.
Гребінюк Станіслав посів 2 місце в підтягуванні.
Мосякін  Іван зайняв 3 місце у воєнізованому кросі.

1

1
Изображение 1 из 12

Вітаємо переможців!

Напередодні шкільного дня цікавої науки

Напередодні шкільного дня цікавої науки наші друзі Сімейний центр “ПЛАНЕТА ЗНАНИЙ”

організували для учнів початкових класів справжню космічну подорож із веселими іграми та пізнавальними конкурсами.
Фото з заходу можна переглянути в групі Сімейного центру за посиланням:

https://vk.com/album-50523536_244451730

З Україною в серці

4 травня учні 3 – х класів (кер.  Дрига М. П., Писарева В. В.) були учасниками 1 (відбіркового) етапу міського фестивалю-свята «З Україною в серці», який проводився з метою залучення дітей до наслідування традицій українського народу, сприяння   формування патріотичних почуттів школярів, шанобливого ставлення до культури народу України, любові до Батьківщини, до рідної мови.

Тема виступу: Українські обереги. Український рушник.

Учасниками фестивалю були школярі 1-4 класів, об’єднанні однією ідеєю виступу відповідно до теми фестивалю-свята.

Виступ колективу дітей являв собою літературно-музичну композицію, об’єднану однією темою українських традицій.

Учасники через національні костюми, твори музичного мистецтва, поезію, літературні твори, народні обереги передали ключову ідею культури українського народу, основану на традиціях та звичаях, національну ідею розбудови та відродження України.

IMG_20170504_140518

IMG_20170504_140518
Изображение 1 из 5

Вітаємо! Агапова Івана!

Вітаємо!
Агапова Івана
учня 7-Б класу
із зайнятим III місцем
у чемпіонаті України з боксу серед юнаків.
Так тримати!

1

1
Изображение 1 из 2

Language site
Translate »