Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Апрель, 2017

Міський традиційний фестиваль-огляд хорових колективів і вокальних ансамблів загальноосвітніх шкіл “Оспівуємо піснею життя!”

   Міський традиційний фестиваль-огляд хорових колективів і вокальних ансамблів загальноосвітніх шкіл “Оспівуємо піснею життя!”, що започаткований у 2016 році, як фестиваль-конкурс пам’яті Валерія Погорєлова, у 2016-2017 навчальному році проводиться на відзнаку 175-річчя від дня народження М.Лисенка і з метою залучення учнів до відродження і становлення кращих традицій національної музично-хорової школи, розвитку аматорського українського дитячо-юнацького хорового виконавства, використання можливостей хорової культури для виховання і розвитку у дитячому колективі творчої особистості.
   Фестиваль огляд було проведено 27.04.2017 року на базі Центру позашкільної роботи.
   Хоровий колектив Краматорського НВК (ЗОШ32-ДНЗ) щорічно приймає участь в цьому заході. Цього року учасники колективу (учні 3-А, 3-Б, 4-А, 5-А, 7-А, 7-Б, 10) запропонували дві пісні: 1) Музика В.Локтєва,слова В.Майстренка «Пісня про Шабельківку»; 2) Музика І.Дунаєвського,слова В.Лебедєва-Кумача «Спой нам,ветер».

Вітаємо дітей та керівника Лук`янченко Марину Вікторівну із зайнятим 2 місцем. МОЛОДЦІ!

YouTube Трейлер

YouTube Трейлер

 

«ЩИРА УКРАЇНОЧКА»

УЧЕНИЦЯ 4-Б КЛАСУ НВК (ЗОШ №32)

ОРИНА  ЛИТВИНЕНКО –

СРІБНИЙ ПРИЗЕР (2 МІСЦЕ)

МІСЬКОГО КОНКУРСУ КРАСИ І ТАЛАНТІВ

«ЩИРА УКРАЇНОЧКА»

1

1
Изображение 1 из 9

Відзначення Дня пам’яті жертв Чорнобильської трагедії

31 рік тому в наше життя з болем увійшли слова “Чорнобиль” і “катастрофа”- найбільше і нечуване за масштабами лихо. Цю аварію називають найбільшою екологічною катастрофою ХХ століття. Радіоактивного опромінення зазнали майже 8,4 мільйонів чоловік в 17 країнах світу.

Чорнобиль – це трагедія світового масштабу, спільний біль планети, і в наших серцях не повинна згасати пам’ять про героїв тих днів. Ми повинні завжди пам’ятати – тільки завдяки мужності, самовідданості, високому професіоналізму наших земляків вдалося впоратися з цією величезною бідою.

З метою відзначення Дня пам’яті жертв Чорнобильської трагедії в Краматорському НВК (ЗОШ32-ДНЗ) проведено ряд заходів:
1. Юні екскурсоводи-краєзнавці гуртку “Пам’ять” (кер. Мірошніченко) підготували урок-реквієм “Дзвони Чорнобиля”
2. Проведено бесіди для учнів початкової школи, присвячені пам’яті жертв Чорнобиля. В старших класах було запропоновано перегляд відеофільму “Чорнобиль. Як це було.”
3. У селищній бібліотеці учні школи підготували фотовиставку щодо відзначення Дня пам’яті жертв Чорнобильської трагедії.
4. Участь у конкурсі плакатів серед шкіл IV освітнього округу “Сучасне, майбутнє Чорнобиля”

1

1
Изображение 1 из 11

СУЧАСНИЙ І МАЙБУТНІЙ ЧОРНОБИЛЬ

24 квітня у фойє МПК ім. Леоніда Бикова розпочався конкурс плакатів до Дня пам’яті про аварію на Чорнобильській АЕС. Творчі роботи школярів IV освітнього округу розповідають про одну з найбільших катастроф в історії людства. Поруч із сучасним, жахливим Чорнобилем – Чорнобиль майбутній. Діти зобразили його світлим, яскравим та живим.

Худ. Автонишена Альона 10 кл.

Кер. Касьянова А.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник: ГДК ИМ. ЛЕОНИДА БЫКОВА

 

Військово-польові збори

22.04.2017 року міське управління освіти м. Краматорська організувало «зльот» майбутніх випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста, присвячений темі патріотичного виховання молоді.
До участі у заході були запрошені і військовослужбовці Краматорського прикордонного загону. Після урочистого шикування, виносу Державного Прапору та виконання Гімну, прикордонники продемонстрували дітям зразки військової техніки. Представник окремого регіонального центру комплектування ДПСУ розповів майбутнім випускникам шкіл про переваги служби за контрактом в нашому відомстві, а також про правила вступу до Національної академії ДПСУ ім. Б. Хмельницького.
Учні Краматорського НВК з радістю побували в якості асистентів, зробили багато яскравих фото.
А наприкінці прикордонники нагодували всіх присутніх справжньою польовою кашею та напоїли смачним гарячим чаєм.

1

1
Изображение 1 из 11

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

У наш час людство переживає важливий критичний період своєї історії – період небаченого досі зростання негативних чинників, які загрожують існуванню цивілізації.

У сучасних умовах проблемою державної та суспільної значущості стає забезпечення безпеки життєдіяльності населення, збереження головної цінності – її громадян, їхнього здоров’я і життя.

Кожен з нас має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф і будь-якого стихійного лиха.

Сьогодні гарантом цього права виступає держава, створивши систему цивільного захисту. Саме цивільний захист має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

Цивільний захист оповіщає населення про загрозу і виникнення різних надзвичайних ситуацій, організує життєзабезпечення людей під час катастроф, проводить рятувальні роботи в районах лиха і осередках ураження, навчає населення вмінням застосовувати засоби індивідуального захисту і правильно діяти в надзвичайних ситуаціях.

Статистика свідчить, що більшість аварій і катастроф відбувається через свідомі чи несвідомі дії людини. Головною причиною такого становища є все ж таки низький рівень обізнаності населення щодо існуючої небезпеки у сучасному світі.

19 квітня 2017 року згідно наказу управління освіти та наказу начальника ЦЗ школи проводився «День ЦЗ» та  комплексне об’єктове тренування з метою підвищення знань та практичних навичок щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.

1

1
Изображение 1 из 11

Життя – це найвища цінність. Бережімо його!

НАГОРОДИ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАГОРОДИ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

КЕРІВНИКАМ І ВЧИТЕЛЯМ КРАМАТОРСЬКОГО НВК (ЗОШ №32)

За заслуги в реалізації державної політики в галузі освіти

еколого-натуралістичного напряму, навчанні та вихованні підростаючого покоління

директором департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації

Надією Оксенчук

 

НАГОРОДЖЕНО:

директора Краматорського НВК (ЗОШ №32)

БАБКІНА ВІТАЛІЯ АНДРІЙОВИЧА,

 

заступника директора Краматорського НВК (ЗОШ №32)

ТЕСЛЕНКО НАТАЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ,

вчителя трудового навчання Краматорського НВК (ЗОШ №32)

ПОГРЕБНЯК ВАЛЕНТИНУ ІЛЛІВНУ.

 ВІТАЄМО КРАЩИХ!!!

ТРЕТІЙ В УКРАЇНІ

НАШ ЗАХАР

СТАВ ТРЕТІМ В УКРАЇНІ

НА ТУРНІРІ З САМБО,

ПОСІВШИ 3 МІСЦЕ

У КУБКУ УКРАЇНИ СЕРЕД КАДЕТІВ

(СПОРТСМЕНИ ДО 16 РОКІВ)

НАЦІОНАЛЬНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ САМБО УКРАЇНИ

ВІТАЄМО

УЧНЯ 10 КЛАСУ НВК

ЛИТВИНЕНКА ЗАХАРА

З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Міжнародний день визволення в’язнів нацистських таборів, що відзначається 11 квітня 2017 року

З метою вшанування громадян України, які під час Другої світової війни постраждали від нацистських переслідувань, пам’яті про загиблих у Міжнародний день визволення в’язнів нацистських таборів, що відзначається 11 квітня 2017 року, в Краматорському НВК (ЗОШ№32-ДНЗ) проведено такі заходи:

1)Протягом тижня проводити облаштування і благоустрій меморіалів учнями 6-8 класів на території селища та місць поховань жертв нацистських переслідувань (братська могила на території школи, вул. Шевченка, вул. Бібліотечна, с. Ясна Поляна)

2)Учням 3-4 класів було запропоновано для перегляду та обговорення фільм Серкеза «Украдене дитинство»

3)В селищній бібліотеці проведено урок-реквієм «Страшна бездна концтаборів» для учнів 5х класів.

4)Гуртківці музею «Пам’ять» надали історичну довідку про Міжнародний день визволення в’язнів нацистських таборів для учнів старших класів. Також було запропоновано для перегляду відеоматеріал «Vivat Lex».

Обласний екологічний фестиваль «Природничий калейдоскоп»

7-9 кв­ітня 2017 року проходив обласний фести­валь до 90-річчя юнна­тівського руху на Дон­еччині, організований­ Донецьким еколого-на­туралістичним центром­. Краматорський НВК (ЗОШ №32) гостинно в­ідчинив свої двері уч­асникам фестивалю із Краматорська, Лимана, Добропільського, Великоновоселківського, Покровського, Мар’їнського районів, гуртківцям ДОЕНЦ.

Триденна програма для­ юних екологів була д­осить насиченою.

В пе­рший день гостей озна­йомили зі шкільними т­радиціями ЗОШ №32 та історією­ селища Шабельківка. В рамках фестивалю, я­к ще одна добра тради­ція, пройшла урочиста ­посвята п’ятикласникі­в у члени дитячо-юнацької ор­ганізації «Зелена Пла­нета». Новоспечені «Мурашки» (таке горде з­вання тепер матимуть ­діти) давали урочисту­ обіцянку. Організаторам фестивалю та дитячому ­активу школи було над­ано право пов’язати д­ітям зелені  ­галстуки як символ д­итячої організації «Зелена Пла­нета». В­італи дітей своїми виступами шкільний хор ­та вихованці Шабельківського БК «Ю­вілейний».

Потім представниками е­колого-натуралістично­го центру було провед­ено квест на територі­ї школи. На кожній зі­ станцій діти виконув­али цікаві, пізнава­льні завдання: склада­ли пазл, одягали форм­у пожежного, виконували масові танці тощо. На одній зі станці­й діти висаджували де­рева, якими започаткували «Сад Дружби» на те­риторії школи.

Відпочити після насич­еного подіями дня доп­омогло пісенне коло б­іля багаття. Пісні й танці навколо багаття – теж багаторічна традиція Шабельківської школи. Гості пригадали багато пісе­нь, співаючи їх під гітару. Втомлені, але у підне­сеному настрої, вони ­вирушили до свого міс­ця відпочинку.

В суботу, 8 квітня,­ учасники фестивалю ви­їхали до БК «Зоря», що у селищі Ясногірка. З вітальним словом виступила начальник управління освіти Донецької області Надія Оксенчук. ­На сцені будинку культури були нагороджені Грамотами і Подяками діти та їх вчителі. Серед делегатів 32-ї школи нагород були удостоєні директор НВК (ЗОШ №32) Віталій Андрійович Бабкін, заступник директора, депутат міськради  Наталя Володимирівна Тесленко, вчитель праці Валентина Іллівна Погребняк, учні 8-Б класу – Микита Мартиненко, Ангеліна Гуляєва, Карина Швець. Гості заходу також насолодилися концертними номерами.    

Трохи відпочивш­и­ від поїздки, всі виру­шили на екскурсію до ­регіонального ландшаф­тного парку, а саме, подорожували мальовничими місцями­ селища Шабельківка. ­Протягом екскурсії уч­ні нашої школи знайом­или гостей із різними видами ­первоцвітів, які можн­а було зустріти під ч­ас лісової пригоди. Б­агато хто звертав ува­гу на «гарненький лиш­айник», «чарівне озер­о», «хвилясті схили»,­ «справжній ліс – не ­посадку». Діти милува­лися краєвидами та за­давали питання мешкан­цям селища і екскурс­оводам. Також зустрі­лася гостям і чапля, ­про яку вони чули раніше. ­

Повернувшись з екскур­сії та трохи перепочив­ши, юні екологи збира­лися на екологічний б­рейн-ринг, де вони пр­одемонстрували свої знання­ з екології, орнітоло­гії, ботаніки. Команда Краматорського НВК (ЗОШ №32) «Зелена планета» посіла I місце у ци­х змаганнях.

Після інтелектуальної­ праці треба трошки р­озім’ятися фізично. У цьому допомогла дискотек­а на шкільному подвір­’ї.

У неділю, 9 квітня, ­з ранку на закриття ф­естивалю до школи з’ї­зджалися учасники. Св­ятковий концерт розпо­чав своїм вітанням ш­кільний хор. Відбул­ася церемонія нагородження юних біологів. ­Виконуюча обов’язки д­иректора еколого-нату­ралістичного центру Н­адія Павлівна Алексан­дрова подякувала адмі­ністрації 32-ї школи за те­плий прийом, вручила в подарунок школі книгу, видану до 90-річчя ДОЕНЦ, а  учасникам фестивалю – с­ертифікати. Презентації своїх екологічних осередків і концертні виступи представили та­кож і гості. Вони розповіли про еколого-просвтн­ицьку діяльність свої­х закладів та продемо­нстрували свої талант­и.

Урочисте закриття триденного  екологічного фестивалю провели керівники НВК – директор В.А.Бабкін і заступник директора Н.В.Тесленко. Вони подякували всім учасникам і привітали зі святом – Вербною Неділею, а наші школярі подарува­ли всім учасникам фес­тивалю гілочки верби, а також обереги, виготовлені майстринями Шабельківського БК «Ювілейний».

Діти від’їзджали до своїх осель стомлені, але наповнені різноманітними позитивними емоціями і враженнями. Вони познайомилися із традиціями Шабельківської 32-ї школи, знайшли тут нових друзів і повезли с собою маленьку частинку нашої відкритої шкільної душі.

1

1
Изображение 1 из 22

Натисни та дивись відео>>>>>

Language site
Translate »