Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Март, 2017

Весняне свято від наших друзів з сімейного центру “ПЛАНЕТА ЗНАНЬ”

Напередодні весняних канікул СІМЕЙНИЙ ЦЕНТР “ПЛАНЕТА ЗНАНИЙ” організував для учнів школи маленьке свято з іграми та танцями. Колектив центру висловлює подяку дітям за теплий прийом, душевну атмосферу та гарний настрій!

Всі фото можна подивитися і скачати в альбомі за посиланням:
https://vk.com/album-50523536_243365088

Участь громадян у конституційному процесі

22 березня у Краматорському навчально-виховному комплексі було проведене інтерактивне навчання експертом Міжнародного центру перспективних досліджень Гочашвілі Інною Олександрівною в рамках проекту: «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції Украї­ни» який здійснюється за підтримки Міжнародного фонду Відродження.

 

 

 

 

Метою цього навчання було донесення до молоді знань про роль громадяни­на, його права та обов’язки, існуючий державний устрій та важливість участі кож­ного в конституційному процесі, що є запорукою зміцнення почуття національної єдності та ідентичності. Використовуючи кращі міжнародні практики та експерт­ний досвід, викладачі сподіваються підвищити обізнаність представників суспільства, а саме впровадити розуміння, що Конституція створюється громадя­нами для себе, без впливу політичних сил.

1

1
Изображение 1 из 9

Шахтар, Соціальний альянс та UEFA Foundation готують молодих тренерів

З 18 по 22 березня в Краматорську проходить другий етап програми підготовки молодих тренерів.

«Шахтар» виступає партнером спільного проекту з Соціальним альянсом футбольних клубів (FCSA) та UEFA Foundation for Children.

21 березня на полі краматорського спорткомплексу «Блюмінг» молоді тренери провели практичну сесію з учнями Краматорського навчально-виховного комплексу (ЗОШ №32-ДНЗ). Поглибити знання, отримані на першому етапі, початківцям наставникам допомагають представники «Шахтаря», швейцарського «Базеля», німецького «Байєра» і англійського «Куїнз Парк Рейнджерс».

Серед особливостей другого етапу – вивчення специфіки тренувань дітей різного віку і докладне планування занять (розминка, основна частина і закінчення). Саме цьому було приділено значну увагу під час практики.

Здатність на самому початку визначити навички та рівень підготовки своїх підопічних, а потім варіювати інтенсивність заняття – один з акцентів другого етапу тренерського навчання. При цьому глобальним завданням залишається популяризація масового футболу та залучення дітей до здорового і активного способу життя.

Дуже добре, що діти з нашої школи змогли взяти участь у цьому тренуванні.  Юні футболісти майстер-класом залишилися задоволені. На все життя у них закарбується в пам’яті тренування під керівництвом відомих тренерів.  Сподіваємося, що такі майстер-класи відбуватимуться й надалі.

Наприкінці діти отримали подарунки від організатора зустрічі ПАО “НКМЗ”.

Натисни та дивись фотозвіт⇒

Міжнародний день птахів

     1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція про охорону птахів, тому цей день – 1 квітня є Міжнародним днем птахів, але ми закликаємо вас пам’ятати про охорону птахів не тільки в цей день, а завжди.

     Протягом свята діти дізнавались багато цікавої інформації, красивих віршів і висловів про птахів. Птахи завжди були не тільки об’єктами вивчення в біології, з давніх-давен про них співали пісні, складали легенди, прислів’я. Тому на святі діти продемонстрували свої вміння в читанні віршів. Також співали пісні про птахів та інсценували казки.

   Для розширення знань з теми свята було продемонстровано декілька пізнавальних відео фрагментів. І щоб закріпити знання юні захисники природи брали участь у командних змаганнях. Конкурсними завданнями було: розгадування ребусів, загадки, прослуховування аудіо записів із голосами птахів, відео загадки та інші.  Завершенням заходу став танець-флешмоб.

    На святі були присутні представники Регіонального ландшафтного парку «Краматорський», які також оцінювали старання і вміння учнів. Кращі знавці птахів отримали від гостей подарунки.

1

1
Изображение 1 из 25

Конкурс колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

18 березня 2017 р. у місті Краматорськ на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» для північної частини Донецької області повідомляє Донецький обласний еколого-натуралістичний центр. Сім колективів з Краматорська, Покровська, Добропілля, Бахмуту, Костянтинівського району демонстрували свою акторську майстерність та розкривали тему «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони». Оцінювали конкурс представники департаменту екології, регіональних ландшафтних парків «Краматорський», «Клебан-Бик», Маріупольської молодіжної спілки, співробітники ДОЕНЦ та державної служби з надзвичайних ситуацій.
Наша команда «Зелена планета» вперше брала участь у такому заході та отримала нагороду в номінації «Успішний старт». Хоча ми й не здобули перемогу, та діти впевнені, що цей досвід дав гарний поштовх для подальших перемог.

1

1
Изображение 1 из 6

Читать далее »

17 березня 2017 року відзначаємо 100-річчя утворення Української Центральної Ради

Відповідно до Указу Президента України від 22.01.2016 № 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», згідно з планом заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 № 777-р, листом заступника Глави Адміністрації Президента України Р. Павленка від 09.03.2017 № 43-01/150, з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності та у зв’язку зі 100-річчям утворення Української Центральної Ради було проведенно17 березня 2017 року у Краматорському НВК:

  1. Єдиний урок історичної пам’яті «На порозі нової України» для учнів (9-11 класів)
  2.  Перегляд документальних фільмів, у тому числі, «Хроніки Української революції» (Україна, 2008 р., режисер С. Братішко) [Електронний ресурс]. – Режим доступу:https://www.youtube.com/watch?v=pNH9_dXgh6A

13

13
Изображение 1 из 13

Змагання з волейболу серед дівчат

9 та 11  січня відбулися міські зональні змагання з волейболу серед дівчат.

За результатами змагань  перше місце посіла команда Краматорського НВК (ЗОШ №6-ДНЗ).

Наші дівчата у запеклій боротьбі посіли почесне ІІІ місце. І хоча наші дівчата не стали першими, їх проводжали як переможців.

Вітаємо переможців!
Бажаємо всім учасникам подальших успіхів та перемог у спортивних змаганнях!

 

1

1
Изображение 1 из 9

Шевченківські дні у Краматорському НВК

 
Живе Кобзар у пам’яті народу,
Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла віки.

 

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу.

В рамках проведення Шевченківських днів у Краматорському НВК (ЗОШ№32) учителем української мови та літератури Мурашко Юлією Олександрівною був проведений позакласний захід для учнів 7-11 класів «Іду з дитинства до Тараса». Українська символіка, вишиті рушники, портрет Шевченка прикрашали сцену. Звучали пісні на слова Кобзаря. Вихованці шкільного театрального гуртка показали п’єсу  Т.Г. Шевченка «Наймичка». Учні декламували вірші славного сина України.

Цікавим та пізнавальним для школярів став цей захід.  Учні знов поринули у світ думок палкого патріота, його почуттів, переживань, страждань.

1

1
Изображение 1 из 10

IV обласний конкурс учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я»

 В лютому-березні проходив IV обласний конкурс учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я», організований департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром. Цей конкурс проводиться з метою: 
● залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи з екології, валеології, медицини, психології, гідрології, хімії; 
● поширення кращого досвіду з організації пошуково-дослідницької роботи з учнями та вихованцями навчальних закладів. 
         Він проводився в два етапи: заочний (відбірковий) та очний (фінальний).    Фінальний етап «Екології та здоров’я» відбувся 4 березня в м. Краматорськ на базі ЗОШ № 22 з профільним навчанням.  Конкурсанти змагалися в двох вікових категоріях: 12-15 років та 16-23 роки. Проблеми здоров’я молодь Донеччини розглядала з боку різних наук: екології, валеології, медицини, психології, хімії, гідрології. Всі науково-дослідницькі проекти учнів були оцінені журі. 

          Учні Краматорського НВК (ЗОШ№32) Раковський Марк (9-Акл.) і Скряга Анєтта (9-Акл.) прийняли участь у конкурсі. Вони  зайняли почесні II місця. Скряга Анєтта у секції «Валеологія» з дослідницькою роботою « Здоров’я на крилах бджоли», Раковський Марк у секції «Гідрологія» з дослідницькою роботою « Вплив екологічного стану річки Маячки на здоров’я мешканців селища Шабельківка». Керівники проектів Горгуль Т.Б., Погребняк В.І., Колтишева В.П. були нагороджені подяками за професійне керівництво дослідницькою роботою вихованців.

1

1
Изображение 1 из 8

Language site
Translate »