Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Февраль, 2017

Майстер-клас у НВК

Учителю необхідно постійно вчитись, учитись один в одного. І кращим збудником для цього має стати взаємообмін професійним досвідом

 

Професійна майстерність завжди є плодом досить тривалої практичної праці вчителя. Але праці осмисленої, наповненої вдумливими роздумами над усілякими проблемами своєї професійної діяльності.

Майстерність приходить з роками або, як стверджують злі язики, не приходить зовсім. У сьогоднішньому контексті професійна майстерність означає насамперед уміння швидко та якісно вирішувати освітньо-виховні задачі, а якщо бути ще більш точним, то сьогодні активно впроваджується у практичну педагогіку технологічна парадигма розвитку професіоналізму, що означає здатність учителя гранично точно ставити освітньо-виховні задачі та логічно, послідовно, найбільш оптимальним шляхом вирішувати їх.

Стає ясно, що сучасний учитель-професіонал повинен відрізнятись “обличчям незагального виразу”. Досягти ж цього результату сьогодні вкрай непросто. Реалізовані нині варіативні освітні моделі, специфікація освітньо-виховного простору, який організують, висувають на передній план пріоритет індивідуалізації професійної діяльності вчителя.

Результатом такого аналітичного оброблення досвіду став науково-методичний опис учителів Краматорського навчально-виховного комплексу. Своєю пошуково-дослідницькою роботою поділились Кузнецова Г.І., Касьянова А.С., Погрібняк В.І. та Дрига М.П.  

1

1
Изображение 1 из 17

Підготовка та проведення майстер-класу є кропіткою працею, результати якої дадуть пізніше про себе знати в повному обсязі .

Міжнародний день рідних мов

Кожний народ – це своя культура, традиції, історія, і, звичайно ж, мова. Зберегти мову – дуже важлива задача. Міжнародний день рідної мови святкується кожен рік 21 лютого.

Наша рідна українська мова одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови у Краматорському НВК (ЗОШ№32) проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

Розпочалось свято урочистою лінійкою. Найграндіознішим, що ще більше об’єднало нашу велику шкільну родину, було написання диктанту Національної єдності, присвяченого відзначенню Міжнародного дня рідної мови.

Шкільна бібліотека розмістила виставку ’’Не бійтесь заглядати у словник…’’ Учні початкових класів відвідали селищну бібліотеку і взяли участь у конкурсі «Я люблю рідну мову». Старшокласники (9-11 класи) познайомилися з відео презентацією «21 лютого – день рідної мови», слухали пісні Н.Май, гурт «Крайня хата».

Рідну мову вшанували. Сподіваємось наступного разу відзначимо це свято ще краще!

1

1
Изображение 1 из 5

День вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

YouTube Трейлер

20 лютого у День Героїв Небесної сотні, нам усім потрібно згадати події, що сколихнули світ, змінили хід історії, усіх патріотів, які поклали свої голови за наше майбутнє.
Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення Української Держави!

1

1
Изображение 1 из 5

 

УКРАЇНА – ЦЕ МИ

            Мостом, що з’єднує нашу Україну і Європейський Союз, сьогодні є Польща. Ви можете пройти по цьому мосту і відкрити для себе всі можливості і перспективи, доступні європейцям. Польща і Україна – дуже близькі за культурою, менталітетом і мовою країни, адже нас об’єднує багаторічна спільна історія.
          16 лютого 2017 року на крок ближче до європейських цінностей стала і 32-а Шабельківська школа. В гості до учнів і викладачів Краматорського навчально-виховного комплексу завітала поважна делегація. Професор, кандидат педагогічних наук Гданського університету (Польща) Войцех Сеген, який займається вивченням і порівнянням гуманітарної освіти на сучасному етапі розвитку України, Білорусії, Росії; доктор філософських наук, кандидат фізико-математичних наук, завідувач кафедрою Донецького національного медичного університету Ігор Алексейчук; психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук Юлія Ящишина.
       У коридорах школи гостей радо вітала дітвора молодших класів. У подорожі навчально-виховним комплексом поважну делегацію супроводжували директор НВК   В.А. Бабкін, заступники директора Н.В. Тесленко і Л.І. Воскобойникова.

         Знайомство розпочалося з дитячого садочка, де виховується малеча нашого селища. Дуже зацікавили гостей шкільні музеї – «Пам’ять» (керівник Л.І. Воскобойникова) та музей авіаполку «Нормандія-Неман» (керівник Ю.О. Миронов, старший екскурсовод Т.Я. Шепелєва), на екскурсіях в яких вони побували. Присутні дізналися, що до першого складу авіаполку «Нормандія» входив і лейтенант польського походження Андре Познанскі. Особливу увагу викликав той факт, що представники дворянського роду Шабельських (засновників нашого селища Шабельківка) походять із польського шляхетства.

         З уроку музики у другокласників (вчитель М.В. Лук’янченко) делегація попрямувала на бінарний інтегрований захід з інформатики та англійської мови (вчителі Г.І. Кузнецова, Ю.О. Осадча), де десятикласники презентували створений ними блог англійською мовою «Welcome to Ukraine» («Ласкаво просимо в Україну!») з метою розширення можливостей знайомства іноземців з нашою Батьківщиною.

          Під час бесіди з 11-класниками Войцех Сеген звернув увагу на важливість вміння проектувати свою долю, необхідність усвідомлення свого місця в суспільстві, обов’язкове вивчення іноземних мов. Професор порадив випускникам звернути увагу на міжнародні програми вищих навчальних закладів, на програму Європейського Союзу на період 2014-2020 рр. «Еразмус +», що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність в галузі освіти, підготовки, молоді та спорту, а також на польську програму обміну студентами між вузами «Міст». Він також закликав дітей звертати увагу на індекс Хірша вищих навчальних закладів, які вони обирають, що характеризує продуктивність ВНЗ за весь період їхньої роботи.
            Усіх гостей зацікавив проект, створений руками наших учнів і педагогів, – «Україна – це ми» (керівник проекту В.І. Погребняк), розміщений на стенді в шкільному коридорі. Величезне захоплення викликало те, з якою майстерністю і натхненням виконана ця робота.

          Як зазначили наші гості, протягом всього часу знайомства з нашою школою, вони постійно відчували, що в 32-й школі є душа! А це, вважає колектив Краматорського навчально-виховного комплексу, головне!!!

IMG_6496

IMG_6496
Изображение 1 из 18

Вибір професії – вибір долі

Робота і все, що з нею пов’язане, займає в середньому приблизно половину життя людини. Знайти себе в світі професій – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. Існує пряма залежність між тим, наскільки люди задоволені своєю професією, і тим, наскільки щасливим вони сприймають своє життя. З одного боку, вибір професії – це завжди погляд в майбутнє.

 Чим я хочу займатися, чого і як досягти, з якими труднощами мені доведеться зустрітися на вибраному шляху? З іншого боку, це одночасно і погляд всередину себе: які мої сильні і слабкі сторони, що я готовий подолати, щоб досягти успіху? І в чому для мене полягає цей самий успіх? Але головна складність при виборі професії полягає в тому, що його зазвичай доводиться здійснювати усліпу. Як правило, не вдається на власному досвіді пізнати, що представляє та професія, яку вирішуєш отримати. Часто виходить так: спочатку людина обирає спеціальність, щоб їй навчитися, витрачає роки на це і лише потім випробовує себе в роботі і розуміє, наскільки вона їй подобається і чи добре виходить. Або навіть не випробовує, оскільки з’ясовується, що по тій спеціальності, яку вона отримала, вільних робочих місць взагалі немає. Якщо ж вона все-таки знаходить роботу по професії, і вона сподобалася – значить, пощастило, вибір зроблено вірно. А якщо ні? Гірко усвідомлювати, що декілька років напруженого навчання пройшли даремно. Щоб не опинитися в такій ситуації, до професійного самовизначення потрібно підходити осмислено і починати думати про перспективи майбутньої роботи ще в школі.

 14 лютого   наші старшокласники зустрілися з головним спеціалістом Краматорського пенсійного фонду Халімоновою Наталією Миколаївною та профконсультантом Краматорського міського центру зайнятості Квашою Оленою Юріївною. Під час зустрічі учнів ознайомили з барометром професій,  з метою визначення професійних нахилів провели анкетування, ознайомилися з пенсійною реформою, отримали професійні консультації щодо стану ринку праці в України а рекомендації з вибору спеціальності.

1

1
Изображение 1 из 8

Подяка Шихову О.В.

Педагогічний та учнівський колектив Краматорського НВК (ЗОШ №32-ДНЗ) висловлює щиру подяку депутату міської ради від партії «Наш край» Шихову О.В. за величезну допомогу в покращенні матеріальної бази школи. За допомогою будівельних лісів, подарованих ним, поточні ремонти будуть якісними, безпечними та швидкими.
ШИХОВ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ

Дата народження
21.11.1980
Місце роботи
ТОВ «Краматорський феросплавний завод», начальник доменного цеху
Виборчий округ
Багатомандатний виборчий округ від політичної партії «Наш край»
Партийність
Член партії «Наш край»
Робота в міській раді
Член постійной комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою, інформованості населення

Прийом громадян
Шабельківська селищна рада
вул. Волгодонська, 85
т. +380(626) 41-54-53
2,4 середа місяца
16.00-18.00

НАША ДАША – МОЛОДЕЦ!!!

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

ПЕТРИГУ ДАРЬЮ,

ЗАНЯВШУЮ 4 место

на ОБЛАСТНОЙ ОЛИМПИАДЕ

ПО РУССКОМУ ЯЗЫКУ.

НАША ДАША – МОЛОДЕЦ!!!

Зустріч випускників

Це було нещодавно… Це було так давно.

В першу суботу лютого, як завжди, за доброю традицією проводиться зустріч друзів. Так і в цьому році, 4 лютого, школа відкрила свої двері для випускників-ювілярів.  Ті самі коридори, ті самі класні кімнати перенесли гостей у роки дитинства. Приємно вони були здивовані новеньким шкільним меблям та вікнам від Юнісеф. На першому поверсі старшокласники вітали та реєстрували випускників, які з нетерпінням чекали зустрічі зі своїми друзями. Зручно розташувались гості в актовому залі на стільцях від народного депутата Максима Єфимова. На святі були присутні випускники 2012, 2007, 2002, 1997, 1992, 1987, 1982, 1977, 1972, 1967 років та їхні вчителі. Зі своїм словом та побажаннями виступив директор школи Віталій Андрійович Бабкін. Випускники 1967 року подарували книги в шкільну бібліотеку та висловили слова подяки вчителям. А випускники 1972 року вітали всіх власною піснею під акомпанемент учителя музики Марини Вікторівни Лук’янченко.  Учні школи підготували маленькі музичні подарунки та повеселили комічними ситуаціями зі шкільного життя. Також присутні мали можливість відчути себе дітьми, зробивши разом із ведучими всім знайому фізкультхвилинку та згадавши про «Піфагорові штани». Слайд-фільм із фотографій, на яких було висвітлено роки молодості, викликав багато емоцій. Згадали лише все найкраще. На згадку тих моментів запалили вогники пам’яті, які передавали один одному з частинкою своїх почуттів. Дружні обійми, квіти вчителям, сльози радості та теплі спогади. Все це було в цей вечір атмосферою зустрічі старих друзів. Свою стару, але таку нову школу побачили випускники в цей день.

1

1
Изображение 1 из 10

Семінар для вчителів з хмарних технології

На виконання спільного наказу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України від 23.09.2016 №36/247 «Про затвердження дорожньої карти впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України» на базі Краматорського НВК пройшов семінар для вчителів школи. На якому було розглянуто хмарні сервіси, новітні інформаційно-комунікаційні технологій та електронні бази для роботи з документами онлайн.

На семінарі виступили вчителі школи(Кузнецова Г.І., Піддубна А.С., Касьянова А.С., Сисоєв Д.В.) та адміністрація закладу. 

 У ході семінару відбулося поширення досвіду впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітнього навчального закладу та підтримка роботи вчителів за даним напрямом.
       Тож етап впровадження дорожньої карти у навчально-виховний процес Краматорського НВК розпочато.

Скачать

Скачать

 

IMG_20170203_110720

IMG_20170203_110720
Изображение 1 из 5

 

Language site
Translate »