Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Январь, 2017

Герої Крут

У цей день 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова, яка в числі інших вела наступ на Українську народну республіку.

Точна кількість загиблих студентів офіційно ніде не зафіксована. За свідченнями учасників подій, було вбито понад 250 осіб з української сторони. Відомі імена тільки 27 студентів, яких взяли в полон і розстріляли. Їх тіла пізніше були урочисто перепоховані на Аскольдовій могилі в Києві.

У селищній бібліотеці-філіалі ім. Т.Г.Шевченка була проведена єдина медіагодина, урок історичної пам’яті “Пам’ять жива”. Були висвітлені інформаційні матеріали до Дня пам’яті Героїв Крут та відбувся показ фільму “Пам’яті Героїв Крут”.

Єдиний урок проводився для учнів 6-11 класів Краматорського НВК (ЗОШ №32-ДНЗ) з 25 по 28 січня 2017 року.

Ладнаємо годівнички для горобчика й синички

Спільна діяльність учнів нашої школи з працівниками регіонального ландшафтного парку «Краматорський» зажди приносить задоволення та емоційне навантаження. Кожна зустріч з ними – це свято добра, краси та мудрості.

Сьогодні, 27.01.17 р. учні шостих класів вчилися виготовляти годівнички. Представники регіонального ландшафтного парку Кабацька Олеся Василівна, Пономаренко Віталій Сергійович та Дорохов Олексій Володимирович цікаво пояснили важливість цього заходу та разом із учнями зробили значний внесок у шляху врятування не одного пташиного життя.  Всім дітям закладу надано завдання на виготовлення годівничок.

Одним із перших кроків наближення дітей до природи та її розуміння є надання можливості відчути природу та допомогти їй.

1

1
Изображение 1 из 13

НА КРЕЙДЯНІЙ ГОРІ БІЛЯ ОБЕЛІСКУ ЗАПАЛИЛИ ВОГНИКИ ПАМ’ЯТІ

YouTube Трейлер

Музей «Пам’ять» об’єднує учнів небайдужих, творчих однодумців. Перед ними стоїть завдання вивчення і збереження історичної спадщини свого народу, формування у молоді нерозривному зв’язку минулого, сьогодення і майбутнього нашої держави.

Улюблене наше місто!

Народжене в позаминулому столітті, вписався в історію народженням заводів, трудовою славою ливарників та будівельників, акторів і вчених, живе, молодшає і мріє.

Давно пішли в минуле тривожно-вимогливі звучання заводських гудків, але здається, що повернуться вони раптово, розбудивши глибоко потаємне, але забуте.

25 января 1942 года. Этот страшный день никогда не забудут жившие в годы войны в городе. Пятьсот жителей было расстреляно гестаповцами в этот день на Меловой горе.

Из книги В. Бабкина

«Краматорск, опаленный войной»

Гуртківці при музеї «Пам’ять» знають і пам’ятають про події 75-річної давності. Тому цей день був для них особливим.

Звернувшись до Шабельківської селищної ради, вони знайшли порозуміння і підтримку. Звернення було почуто і в навчальних закладах старої частини міста.

В знак пам’яті жертв того страшного дня були запалені свічки пам’яті, а на щойно випавшому снігу зачервоніли гвоздики. До обеліска поклали квіти присутні з КНВК (ОШ№32-ДНЗ), шкіл №31, №23, №11, №6, МК ДДМА. Вшанували пам’ять загиблих і працівники виконкому Краматорської міської ради – Смирнов Сергій Володимирович і Ошурко Денис Вікторович;  депутати Краматорської міської ради: Безсонний Андрій Олександрович, Ольхова Ірина Олександрівна, Тітова Надія Євгеніївна, Тесленко Наталія Володимирівна. Виступали: гуртківці музею «Пам’ять» Краматорського НВК (Кер. Воскобойникова Л. І.) та директор Краматорського НВК (ОШ№32-ДНЗ) – Бабкін Віталій Андрійович, а також, керівник музею історії міста Краматорська, заслужений діяч культури – Волошина Наталія Євгенівна.

1

1
Изображение 1 из 14

День Соборності України

День Соборності України – важлива віха в історії нашого народу

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Мабуть, не випадково вказаний день збігався з річницею історичного IV Універсалу Центральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Отже, він мав стати днем подвійного всенародного свята – Незалежності й Соборності

 

З метою відзначення Дня Соборності України в Краматорському НВК в період з 18.01.17 р. по 21.01.17 р. було проведено ряд навчально-виховних заходів.

Для учнів 6-8, та 9-11 класів було проведено єдині уроки патріотичного виховання із переглядом та обговоренням документального фільму «Шлях до Соборності : хроніка подій». Вчитель історії Курносенко Л. Д. зробив для учнів невеликий екскурс в історію від 1919 року до теперішнього часу.

У селищній бібліотеці ім. Тараса Шевченка 19 січня 2017 року відбувся захід для 5, 10 класів з метою інформування про історичне значення Декларації про об’єднання УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу. Учням було запропоновано огляд книг та інтернет-матеріалів про історію Дня Соборності України. Діти прослухали українські пісні та співали караоке. Учні 10 класу взяли участь в обговоренні питань, пов’язаних з причинами ідей соборності.

1

1
Изображение 1 из 5

Шкільна бібліотека також запропонувала учням викладку літератури «Соборна, вільна Україна».

19 січня учнями 7-11 класів було організовано фотовиставку «Рідний край, що зветься Україна». Діти підготували світлини, які вони самі знімали під час подорожей  містами України. Також на фотографіях можна було побачити мальовничі місця Шабельківки.

20 січня в 3-х класах було проведено тематичний урок, присвячений Дню Соборності України. Метою заходу було розширити и поглибити знання учнів про Соборність України, виховувати патріотизм, національну гідність, любов до Батьківщини. Бібліотекарі сел.бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка підготували матеріали та ознайомили школярів з історією виникнення Дня Соборності та із ставленням сучасної молоді до цього свята

Команда учнів 6-7 класів приймала участь у грі-квесті «День єднання народу» у МПК ім. Леоніда Бикова, де діти відчули дух єдності та удосконалили свої знання українських традицій.

Задзвонили срібні дзвони в Україні,
Аж по світі по широкім стало чути:
«Зустрічайте Воскресіння день! Віднині
Навік-віки Україні вільній бути!».
Зашумів відвічний Київ прапорами,
Розлилась народу повідь по Подолі,
На майдані, на Софійськім, з корогвами
Зустрічала Україна свято волі.
Україно, нездоланна вища Мати
Володимира, Богдана і Тараса.
Бог тобі призначив жити, не вмирати,
Бути світові як захист і окраса.

В.Переяславець

 

Повна інформація про заходи щодо відзначення Дня Соборності України в Краматорському НВК (ЗОШ №32-ДНЗ) в 2017 р.

Гра-квест «День єднання народу»

У п’ятницю, 20 січня у МПК ім. Леоніда Бикова відбулася гра-квест для учнів 6-7 класів шкіл IVосвітнього округу під назвою «День єднання народу». Захід було присвячено відзначенню Дня Соборності України.

Діти з команди нашої школи: «Зелена Планета» (Скряга Валерія 7-Б, Агапов Іван 7-Б, Шаля Анастасія 7-Б, Кисіль Каміла 7-Б, Берніков Роман 7-А, Кулабухова Оксана 6-Б) проявили себе як яскраві, веселі, дружні та ерудовані учні.

Завдання для квесту були цікавими та повчальними. Так, на одній зі станцій треба було розподілити страви української кухні за регіонами, де вони є більш популярними. Були станції на знання український традицій та звичаїв, на знання державних символів, на вміння працювати в команді, а також  на проявлення творчих здібностей. На бібліотечній станції учасники квесту продемонстрували знання  з історії України. Головне те, що під час гри діти відчули дух єдності. 

1

1
Изображение 1 из 15

Урок-реквієм відбудеться 25 січня

Улюблене наше місто !!!

Народжене у минулому столітті, вписалося в історію народженням заводів, трудовою славою ливарників та будівельників, акторів і вчених, живе, молодшає і мріє.

Давно пішли в минуле тривожно-вимогливі звучання заводських гудків, але здається, що повернеться він раптово, розбудивши глибоко затьмарене, але не забуте …

 «25 января 1942 год… Об этом дне жители Краматорска вспоминают с содроганием. В тот день бургомистр Шопен созвал большую группу мирных граждан в несколько сот человек в помещение клуба имени Ленина, среди которых были рабочие и интеллигенция предприятий города. Эти люди назад домой не возвратились. Родственникам было сказано: «Все они направлены в другие города и там работают». На самом же деле они были в концлагере на Меловой горе.

По городу в этот день произвели облаву на мужчин, женщин, стариков, которых хватали без всякого повода. Из опроса очевидцев: с приговоренных к расстрелу палачи сняли теплую одежду и валенки и в таком виде их расстреливали. Через каждые 10-15 минут к краю обрыва на расстрел подводили группы по 15-20 человек. Целый день до поздней ночи длилась эта дикая расправа…» (Из книги В.А. Бабкина «Краматорск, опаленный войной»)

53ddd76fcac0

Гуртківці музею «Пам’ять» Краматорського НВК (ЗОШ №32) повідомляють про проведення уроку-реквієму, присвяченому 75 річниці трагічних подій, які сталися у місті Краматорську в період німецької окупації під час Другої Світової війни. Урок-реквієм відбудеться 25 січня о 14.00 біля обеліску на «Меловій» горі.

Збори батьків майбутніх першокласників

19 січня 2017 року у Краматорському НВК були проведені збори батьків майбутніх першокласників.

Заступник директора з НВР Тесленко Н.В. ознайомила батьків з історією та традиціями навчального закладу. Підготовила батьків  до того, що  сім’ю майбутнього першокласника чекають серйозні зміни – дитина готується вступити до школи. І багато в чому успішність дитини залежить від правильної батьківської позиції. Саме в першому класі і діти і батьки складають свій перший іспит,який може визначити всю подальшу долю дитини, адже поганий шкільний старт часто стає першопричиною всіх майбутніх невдач.

Дехто з батьків вважає, що дитину можна підготувати дуже швидко перед самою школою, посилено займаючись. Але це рішення не можна вважати правильним, тому що така «швидка підготовка» може сприяти психологічному перевантаженню дитини. Саме тому завдання батьків, в міру своїх сил і можливостей, – намагатися підготувати дитину до школи заздалегідь, щоб поліпшити їй подальше навчання та попередити шкільну неуспішність.

 Батьки познайомилися з першими вчительками Хомигою Анною Іванівною ( український клас), Литвиненко Оксаною Федорівною ( російський клас)

%d1%85%d0%be%d0%bc%d0%b8%d0%b3%d0%b0

%d0%bc%d0%b0%d0%b9%d0%b1-%d0%bf%d0%b5%d1%80

Виховання громадянина-патріота

17 січня 2017 року в навчально-виховному комплексі відбулася педагогічна рада на тему: “Виховання громадянина-патріота через іноваційні форми викладання предмету “Захист Вітчизни” та в позакласній роботі”.

Проводили:       Воскобойникова Л.І.

                             Миронов Ю.О.

                             Дрига М.П.         

                             Мурашко Ю.О.

                             Погребняк В.І.

                             Горгуль Т.Б.  

                             Садова С.І.

                             Бабкін В.А.

 “Для педагогічного колективу школи  патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним.

В.О.Сухомлинський стверджував, що «… патріотичне виховання школярів доцільно здійснювати на загальнолюдських та національних цінностях, серед яких провідними є: любов до рідної землі, народу й Батьківщини, любов до найбільш рідних людей, членів сім’ї та родини, любов до рідної мови, шанобливе й бережливе ставлення до історії та культури українського народу, праця на благо свого народу й батьківщини».

   Формування громадянина – патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що в моєму класі, школі, місті, країні все мене стосується, все залежить від мене…”

Докладніше матеріали семінару знаходяться за посиланням:

ДОКУМЕНТИ>>>ПЕДАГОГІЧНІ РАДИ>>>

ПОТЯГ ДРУЖБИ

У рамках національної акції «Схід-Захід разом» за ініціативи Благодійних фондів Андрія Лопушанського та «Стрічка Надії» , а також народних депутатів України від  «Блоку Петра Порошенка»:  Артура Герасимова, Марії Іонової  та Дмитра Лубінця  540 дітей з  Донецької та Луганської областей отримали можливість відвідати міста Київ, Львів, Хирів та Трускавець. Пасажирами «Потягу дружби» стали 45 краматорських школярів з різних шкіл міста. Мета цієї акції— об’єднати  дітей Сходу та Заходу. Учні Краматорського НВК Колесніков Данил (8-А кл.) Яковенко Аліна (7-А кл.) Поздняк   Олександра (10 кл.) також долучились до цієї акції.

     11січня о 21-00 зі Святогірська поїзд вирушив до Києва. Вранці 12 січня  школярів очікувала різноманітна та цікава розважальна програма, якою було передбачено екскурсію Києвом. Учні Краматорська  мали можливість відвідати «Музей досягнень братів Кличків», який знаходиться в СК « Олімпійський», «Київську фортецю», найбільший цирк України  «Кобзов» зі святковою цирковою програмою.  Після   екскурсій  поїзд рушив до Львова.

      Вранці, 13 січня в місті Лева на дітей чекала також розважальна програма, яка передбачала відвідування пам’ятних та історичних місць. Для дітей провели оглядову екскурсію містом. Наша група відвідала  Музей етнографії та художнього промислу НАН України і  палац Потоцьких. Також діти побували на концерті у Львівській обласній філармонії.

     Наступного ранку Хирів зустрічав нас смачними млинцями , святковим настроєм, Вертепом, гуртом колядників з Польщі та польовою кухнею. Визначною подією, яку занесли в Книгу рекордів України, стало виготовлення найбільшого герба зі снігу. Після святкування учні Хирівської школи проводжали  нас до потягу, розповідаючи  про свої традиції та  особливості життя на українсько – польському кордоні. Спілкування хотілось би продовжити, але нас чекало інше місто.

     Трускавець –курортне місто з цілющими джерелами і чистим повітрям. Тут розташовано багато санаторіїв. В одному з них і побували пасажири «Потягу дружби». А похід до дельфінарію надовго залишить в пам’яті приємні спогади і враження від побаченого.

    Сьогодні вранці краматорські школярі повернулися в рідне місто із незабутньої подорожі. Їх зустріли члени Краматорської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Діти їм защедрували і отримали за це подарунки. Задоволені, з масою позитивних емоцій, розійшлись всі по домівках.

1

1
Изображение 1 из 9

СТАРИЙ НОВИЙ РІК

СТАРИЙ НОВИЙ РІК У КРАМАТОРСЬКОМУ НВК,

або

ЧАРІВНА КАЗКА ДЛЯ ШАБЕЛЬКІВСЬКОЇ ДІТВОРИ

 ВІД МАКСИМА ЄФИМОВА

Новий рік – найулюбленіше, добре, казкове свято, яке чекають у кожному будинку, в кожній родині. Новий рік – завжди очікування дива, чарівних перетворень, пригод і дивних змін. Всі ми ще з дитинства пам’ятаємо, що на Новий рік здійснюються усі, навіть самі непередбачувані бажання.

Таким чарівним казкарем, що здійснив бажання учнів і учителів Краматорського НВК, став народний депутат України Максим Вікторович Єфимов. Завдяки його чуйності наша мрія втілилася в реальність.

Справа в тому, що ще восени Максим Вікторович пообіцяв зробити подарунок для нашого НВК. І подарунок неабиякий, а дуже для нас необхідний. Депутат пообіцяв – депутат виконав!

Атмосфера свята, куди завітали наші гості, панувала в актовій залі НВК 13 січня 2016 року. Депутат міської ради, заступник директора НВК Наталія Володимирівна Тесленко зачитала новорічне привітання від імені Максима Єфимова, а наш гість – депутат  міської ради, начальник доменного цеху ТОВ «Краматорський феросплавний завод» Олександр Валерійович Шихов вручив 120 чудових стільців для проведення різноманітних заходів в актовій залі. Здійснилася наша мрія: тепер всі шкільні заходи можливо проводити в більш комфортних умовах.

На новорічному святі всі без виключення – діти, вчителі, адміністрація школи і гості – водили хороводи навколо ялинки та танцювали. А які чудові новорічні щедрівки підготував кожний клас! Виконавці одержали перемогу в різноманітних номінаціях. Загалом свято вдалося на славу, пройшло весело і завзято!

1

1
Изображение 1 из 13

Учні, учителі, адміністрація НВК і батьки висловлюють щиру подяку народному депутату України Максиму Вікторовичу Єфимову і зичать нашому обранцю всіляких гараздів!!!
Language site
Translate »