Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (3)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы за Декабрь, 2016

Шкільний психолого-педагогічний семінар

27 грудня 2016 року в навчально-виховному комплексі відбувся шкільний психолого-педагогічний семінар на тему: “Практичне застосування методів мнемотехніки”.

Проводили:       Тесленко Н.В.

                             Касьянова А.С.

                             Маценко Т.Л.           

                             Сисоєв Д.В.

“Мнемоніка (грец. τα μνημονιχα — мистецтво запам’ятовування) (мнемотехніка) — сукупність спеціальних прийомів і способів, що полегшують запам’ятовування і збільшують обсяг пам’яті шляхом утворення штучних асоціацій. Заміна абстрактних об’єктів і фактів за допомогою понять та уявлень, які мають візуальне, аудіальне або кінестетичне представлення, об’єднання об’єктів з уже наявною інформацією в пам’яті різних типів для спрощення запам’ятовування…”

Докладніше матеріали семінару знаходяться за посиланням:

ДОКУМЕНТИ>>>СЕМІНАРИ>>>

1

1
Изображение 1 из 5

Найсмачніша та найкорисніша ялинка міста

У суботу, 24 грудня, на центральній площі Краматорська відкрився «Парад ялинок», в якому брали участь усі школи міста. Сосни для «Параду» придбав за свої кошти міський голова Краматорська Андрій Панков. Завдання учнів – прикрасити зимових красунь.

Кожна школа показала індивідуальний стиль та підхід до завдання. Всі учасники отримали цінні подарунки, а ялинки потім поїдуть до малозабезпечених родин Краматорська.

Серед 32 ялинок журі обрало 5 найкращих. До переможців потрапила і красуня Краматорського НВК (ЗОШ№32), вона була визнана  як «Найсмачніша та найкорисніша».

Прикрашена ялинка була смачними пряниками, цукерками, яблуками, мандаринами, горішками, на верхівці сидів півень – символ наступного року. Учні та вчителі школи з величезним задоволенням виготовляли прикраси.

Вітаємо переможців!!!

1

1
Изображение 1 из 16

Перемога на обласному рівні

Вітаємо!!!

ученицю 11-го класу

Петрігу Дар’ю,

яка посіла І місце

в обласному етапі

Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка

Уже п’ять років поспіль Петріга Дар’я бере участь у міських олімпіадах з української мови та літератури. І жодного разу не зазнала поразки, завжди була переможцем.

А сім років поспіль Петріга Дар’я брала участь у Міжнародних мовно-літературних конкурсах ім. П.Яцика та Т.Шевченко. Вона перемагала неодноразово не тільки в місті, але й в області. Того навчального року Даша посіла 3-є місце на Всеукраїнському етапі. Це вперше в історії школи ми досягли такого рівня.

12 грудня пройшов обласний етап мовно-літературного конкурсу ім. П.Яцика, де учениця посіла 5-е місце, а 18 грудня 2016 року відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка. Наша одинадцятикласниця посіла 1-е місце.

Розумничка!!!

Тепер бажаємо успіхів на Всеукраїнському рівні!!!

Ми в тебе віримо!!!

ECOFEST у Краматорському НВК

%d0%b5%d0%ba%d0%be%d1%84%d0%b5%d1%81%d1%82Донеччина та Закарпаття –
То все є українські браття. 
Одне життя, одні проблеми 
Олігархатської системи. 
Ми будем разом їх долати 
Та рідну неньку прикрашати. 
Нові дерева скрізь посадим… 
Того ж і вам ми щиро радим.
 

    11 грудня в тісному родинному колі юних екологів відбувся ECOFEST-online «Донеччина і Закарпаття – діти однієї родини – України». Захід проходив в Краматорському НВК (ЗОШ №32-ДНЗ). Цього дня остання група юних екологів Донеччини повернулася з Закарпаття. 60 юннатів з Донецької області, завдяки освітньо-виховному проекту «Екологічними стежками рідної України» під егідою департаментів освіти і науки та екології і природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, мали можливість на власні очі познайомитися з природою, культурою, історією Закарпатської області. 

    Садівник, закладаючи сад, не чекає швидких результатів. Пройдуть роки до того, як заквітне сад, але вже сьогодні садівник вкладає всю свою любов, свої вміння, тяжку працю, і, головне, свою душу в кожне посаджене деревце, кожен кущик, кожну квіточку.
    Ось так і юннати Донеччини розпочали освітньо-виховний проект «Екологічними стежками рідної України» із вивчення однієї області – однієї гілочки величного дерева, що зветься Україною. Вони вирішили вивчати і досліджувати кожну область нашої Батьківщини, а почати із найвіддаленішої – Закарпатської.
    Вихованці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, районних станцій юних натуралістів протягом 2016 року вивчали Закарпаття: його флору і фауну, екологічні проблеми, традиції і туристичні об’єкти, пам’ятки природи та народні ремесла. До роботи долучилися вихованці гуртків ДОЕНЦ, які залучили до цього проекту дітей та студентську молодь Донеччини через проведення різноманітних заходів: квестів, обрядів, виконання дослідницьких робіт і просто рефератів, українських вечорниць, написання творів тощо. І хоча не всі діти мали можливість відвідати Закарпаття особисто,ними проводилася серія віртуальних екскурсій по Закарпаттю. Першим результатом цієї роботи стала збірка робіт учнів «Знайомтесь – Закарпаття!». У цій роботі взяли активну участь діти пільгових категорій: із малозабезпечених та багатодітних сімей, переселенців із зони АТО, діти-інваліди, навіть учні з вадами слуху інтернату № 18 м. Краматорська. 
    Гуртківці в Краматорську і Лимані, Добропіллі і Вугледарі, вихованці гуртків у Мар’їнському і Волноваському, Великоновоселківському, Покровському і Лиманському районах – всі вони ретельно вивчали Закарпаття. Більше 500 чоловік займалися цією справою. Та так захопилися, що і дорослі керівники гуртків видали методичну збірку «Донеччина і Закарпаття – діти однієї родини – України». Ця назва народилася з роботи вихованця гуртка ДОЕНЦ «Інформаційні технології» Линника Дмитра, (керівник Шовкопляс Галина Олександрівна). На Екофесті Дмитро представив презентацію виконаної роботи та поділився своїми роздумами. 
    Вихованці гуртка ДОЕНЦ «Юні екологи” керівника Капітанової Людмили Миколаївни за цей час досліджували культуру Закарпатської області та її жителів: вивчали гуцульську національну кухню, звичаї та обряди, гуцульські пісні та вчилися танцювати народні танці. Юннати радо зустріли гуцульський танок в їх виконанні.
    Також ці дівчата дослідили та узагальнили екологічні проблеми Донеччини та Закарпаття. Сагай Анастасія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30 Краматорської міської ради, вихованка гуртка «Юні екологи» ДОЕНЦ, презентувала роботу «Основні екологічні проблеми Донеччини та Закарпаття», а вихованка гуртка ДОЕНЦ «Бісероплетіння» Біла Маргарита (керівник Таран Карина Анатоліївна) розповіла присутнім про жіночі прикраси Закарпаття.
    Протягом всього заходу господарі школи дарували всім присутнім свої танцювально-пісенні композиції. Директор НВК Віталій Андрійович Бабкін щиросердно привітав усіх учасників проекту «Екологічними стежками рідної України».
    Кожна подорож переживається тричі: вперше – коли планується, вдруге – коли саме подорожуєш, і втретє – коли згадуєш. Граючи в «живий мікрофон», діти згадували найяскравіші миті подорожі. Свої враження від екскурсії вихованці гуртків ДОЕНЦ «Екостудія» та “Юні екологи” (керівники Мельничайко Артем Володимирович та Гнибіда Анна Сергіївна) відтворили у відеофільмі “Спогади про Закарпаття”.
    Слова вдячності організаторам освітньо-виховного проекту «Екологічними стежками рідної України» були висловлені директором Мар’їнської районної станції юних натуралістів – Тамарою Дмитрівною Ломанцовою. Вона наголосила, що і Донеччина, і Закарпаття – це все наша Батьківщина – рідна Україна. Також на святі були присутні щирі друзі юннатів – представники РЛП «Краматорський».
    Донецькі юннати вивчали Закарпатську область, закарпатці – Донецьку. Діти побачили, як живуть їх однолітки – юні екологи та юннати з Західної України. Вони з’ясували, що наші області водночас і дуже красиві, і потерпають від одних і тих же екологічних проблем, у вирішенні яких можуть допомогти і юннати. Підліткам, як юним екологам, відомо, що ліси – це легені нашої планети Земля: кущі, дерева, трав’янисті рослини дарують людям кисень. Юннати можуть садити дерева та доглядати за ними. Наші хлопці та дівчата відвезли насіння та саджанці до Закарпаття. Звідти привезли посадковий матеріал.
    На Екофесті юні екологи Донеччини оголосили про створення навесні Парку Єдності на території Краматорської НВК (ЗОШ№ 32-ДНЗ) в селищі Шабельківка. 
Розбити парк та посадить дерева 
З усіх куточків рідної землі 
Юннатів умовлять не треба –  
І стануть вряд тут клени-королі 
 
І виростуть тут туї з Закарпаття, 
А в Закарпатті сосни з Святих гір, 
Адже посадять їх юннати-браття, 
Тому вони дотягнуться до зір. 
Захід закінчився спільним виконанням гімну юних екологів Донеччини та загальним фото на місці майбутнього парку. 

1

1
Изображение 1 из 14

ECOFEST транслювався на ДОЕНЦ-каналі You Tube.

Посилання:

     ФОТО                     ВІДЕО 1       ВІДЕО 2       ВІДЕО 3      ВІДЕО 4

 

Первый детский фестиваль русских шахмат «солнечный круг»

ПЕРВЫЙ ДЕТСКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

РУССКИХ ШАХМАТ «СОЛНЕЧНЫЙ КРУГ» img_20161213_120053

НАШИ ШАХМАТИСТЫ – КОСЕНКО ЕГОР И НОСОВ ЕВГЕНИЙ

10-11 декабря 2016 года в Харькове состоялся Первый детский фестиваль по Русским Шахматам «Солнечный круг», собравший детско-юношеские команды из Львова, Житомира, Днепра, Мелитополя, Краматорска и, конечно же, Харькова. Символично, что участников и гостей долгожданного праздничного мероприятия принимал недавно открывшийся Клуб Интеллектуального Творчества «Универсум», призванный пробуждать в подрастающем поколении одухотворённый разум! Программа фестиваля началась с посещения «Ландауцентра» – знаменитого харьковского музея науки, где можно было в буквальном смысле прикоснуться к научным знаниям. Стоит отметить, что экспонаты центра, наглядно иллюстрирующие различные законы физики — от цветомузыкального фортепиано до голографических картин – сделаны руками энтузиастов-волонтёров и заинтересованных посетителей. Экскурсия прошла  в атмосфере горячего исследовательского интереса. Участники фестиваля ещё долго с увлечением обсуждали результаты проделанных в музее опытов. Кто знает, каким важным открытием обернётся зерно любопытства, заронённое в сердце будущего учёного?.. Конечно, была и замечательная совместная экскурсия по Харькову на комфортабельном автобусе: гости города отдали должное архитектурным памятникам, воплощающим гений Алексея Бекетова и до сих пор являющимся источником вдохновения для проектировщиков всего мира. Прекрасным завершением первого дня фестиваля стал конкурс-викторина, в ходе которого дети ближе познакомились друг с другом и узнали много интересного об истории шахмат: первое название игры (чатуранга), происхождение названий шахматных фигур и многое другое. Дружелюбная атмосфера помогла ребятам сдружиться и стать единым творческим коллективом. По сути, в этом выразилась фундаментальная идея игры в Русские Шахматы: вместо соперничества – союз, вместо привычного противостояния – единство! Торжественное открытие второго дня фестиваля сопровождалось авторской презентацией действующих городских клубов «Русские Шахматы» и команд-участниц фестиваля. Своеобразием отличалось каждое выступление. Наш город на фестивале «Солнечный круг» представила команда «Созвездие Крама», сформированная из победителей ІІІ городского турнира среди школьников «Серебряная Ладья». Это Валентин Жемов, Марина Левченко, Егор Косенко (ОШ №32, 7-А класс), Захар Бовин и Евгений Носов (ОШ №32, 8-Б класс). В ходе своего выступления краматорцы представили видеоальманах о шахматных буднях и праздниках Краматорского Шахматного Клуба «Русские Шахматы». Дружеская встреча Первого детского шахматного фестиваля «Солнечный круг» состояла из двух партий. Заметна была и спортивная решимость, и воля к победе; были и слёзы огорчения от неудачного хода, и переживания за друзей, и настойчивость, и радость первенства. В перерыве между играми состоялось событие особой важности: презентация книги «Сказка о том, как Змей-Горыныч в Русские Шахматы играл». Автор сказки Александр Сталин и выступивший иллюстратором художник Алексей Литвинов рассказали участникам фестиваля, как рождалась книжка. Они подчеркнули, что не нужно бояться мечтать: надо открыть своё сердце, постараться увидеть необычное в обычных вещах — и тогда сказки станут нашей былью. Все участники фестиваля получили памятные призы и подарки от туристической фирмы «Отдых на все 100» и Благотворительного Фонда «Русь». Отныне детский фестиваль «Солнечный круг» решено сделать ежегодным. Он будет проходить на разных площадках в разных городах и, наверняка, станет одним из самых ярких событий года! Потому что, друзья, мир наш не делится на чёрное и белое — он богат всеми оттенками радуги и полон возможностей для благого созидания!

За высокие показатели в игре и активное участие в фестивале Дипломом Чемпиона награждён учащийся 7-А класса ОШ №32 Егор Косенко. Диплома Лауреата за хорошие показатели в игре и активное участие в фестивале удостоен учащийся 8-Б класса Евгений Носов.

Молодцы, мальчишки!!! Так держать!!!

1

1
Изображение 1 из 14

Підводне каміння вступної кампанії 2017 року

9 грудня  заступник  директора Краматорського навчально-виховного комплексу (ЗОШ №32-ДНЗ) Тесленко Наталія Володимирівна провела розширені батьківські збори у 11 класі (на збори були запрошені батьки та учні 11 класу).   Головні питання зборів;

 

  • підготовка та проведення ЗНО-2017 ;
  • вступна кампанії 2017.

 На зустріч з батькам був запрошений заступник відповідального секретаря приймальної комісії ДДМА Сташкевич Ігор Ігорович  –  кандидат економічних наук, доцент кафедри «Комп’ютерні інформаційні технології» . Ігор Ігорович детально та у доступній img_20161209_164134формі пояснив присутнім  Умови прийому до вишів України, розтлумачив поняття «пріоритетність». Українські абітурієнти в 2017 році зможуть подати всього дев’ять заяв на чотири спеціальності. Прийому на фахівця і молодшого бакалавра не буде. Згідно з правилами вступної кампанії-2017, опублікованими Міністерством освіти України.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року відбудеться з 23 травня до 15 липня 2017 року. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки № 889 від 27 липня 2016 року.

Також, зазначеним наказом визначено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.

img_20161209_164156Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

Також, наказом затверджено перелік предметів ЗНО. Як і у цьому році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 12 предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова,  іспанська мова, німецька мова, російська мова та французька мова. Тест ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для всіх абітурієнтів.

Міжнародний день боротьби з корупцією

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією, в рамках якого загальноосвітні школи в Україні матимуть змогу провести інтерактивний урок на тему антикорупції. Відповідні інтерактивні матеріали підготували команда освітнього проекту EdEra та Програма розвитку ООН в Україні.

Детальний опис уроку та необхідні матеріали знаходяться за посиланням: https://www.ed-era.com/anticorr/ 

“Корупція – дуже болюча проблема в нашій державі. Наш обов’язок як вчителів та директорів шкіл дати дітям розуміння того, що корупція руйнує їхні життя та життя інших громадян нашої країни”, – зазначив директор київської школи №148 Сергій Горбачов.

На сайті розміщено план-конспект “антикорупційного” уроку, супроводжуючу презентацію, відеоматеріали та електронний посібник для вчителя.

В сценарії надано “рамку” уроку, проте наголошується, що “цей план – орієнтовний. Це, скоріше, підбірка, комплект методичних матеріалів та рекомендацій, «методичний конструктор», з елементів якого кожен учитель, орієнтуючись на власні можливості, особливості конкретного класу, рівень сформованості правових знань у дітей, може побудувати свій власний урок”. 

Серед матеріалів також надано робочий аркуш для учнів, який вони зможуть використовувати, щоб записати нову для себе інформацію після перегляду відеоматеріалів, розповіді вчителя та класного обговорення.

В рамках уроку пропонується, що до учнів звернеться директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра, вони зможуть розглянути декілька інтерактивних прикладів, що краще пояснять дітям явище корупції та переглянуть додаткові відеоматеріали, аби учні зрозуміли вплив корупції на добробут кожної людини та на країну в цілому.

Після проведення уроку 9 грудня, кожна школа зможе долучитися до конкурсу зі створення соціальної презентації про вплив корупції. Презентації будуть оцінені журі, а результати конкурсу будуть оголошені до кінця січня 2017 року на ed-era.com.

Городской турнир игры «Что? Где? Когда?»

333БОГАТЫРЁВА АЛЕКСАНДРА (10 кл.), ШЕВЧЕНКО КАРИНУ (8-А кл.), МАРТЫНЕНКО НИКИТУ (8-Б кл.), ГЕРАСИМЕНКО ИВАНА (7-Б кл.), ЦУКАНОВУ АНТОНИНУ (6-Б кл.) –

С ЗАНЯТЫМ 3 МЕСТОМ

В ОКРУЖНОМ ЭТАПЕ ГОРОДСКОГО ТУРНИРА ИГРЫ «ЧТО? ГДЕ? КОГДА?»,

посвящённого 120-летию со дня рождения русского писателя, драматурга, доброго сказочника ЕВГЕНИЯ ШВАРЦА, который летом 1923 г. жил в Донбассе и приезжал в Краматорск (автор пьес «Принцесса и свинопас», «Голый король», «Красная шапочка», «Снежная королева», «Сказка о потерянном времени», «Дракон», «Обыкновенное чудо», «Два клёна», «Брат и сестра» и др., сценариев и других произведений).

image0001

6 грудня – День Збройних сил України

6 грудня - День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних сил України.

25-ту річницю становлення власних Збройних сил сьогодні відзначає Україна. 6 грудня 1991 року Верховна Рада ухвалила закон “Про Збройні сили України”. А за два роки депутати постановили вважати цей день святом вітчизняного війська.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі.  І сьогодні солдати і офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш жити в мирі – готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.

Напередодні відзначення Дня Збройних Сил України  з метою посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді у школі проводились виховні години, уроки мужності, спортивні змагання. 

Звичайно, що шлях до спритності і витривалості пролягає через спортивну діяльність. Тому й цього дня відбулись спортивні змагання між учянми 9-х та 10-11 класів, де хлопці та дівчата показали свою готовність до служіння Батьківщині. 

 

1

1
Изображение 1 из 12

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних cил України та бажаємо  усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань! 

 

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!
ПЕТРИГУ ДАРЬЮ (11 кл.) –
СЕРЕБРЯНОГО ПРИЗЁРА (2-е место)
ГОРОДСКОЙ ОЛИМПИАДЫ
ПО РУССКОМУ ЯЗЫКУ
И ЛИТЕРАТУРЕ.

buho-dinc3a1mico
НА ПРОТЯЖЕНИИ ЧЕТЫРЁХ ЛЕТ, С 8 ПО 11 класс, ДАРЬЯ ПЕТРИГА ВХОДИТ
В ГОРОДСКУЮ ТРОЙКУ ЛИДЕРОВ
ПО РУССКОМУ ЯЗЫКУ И ЛИТЕРАТУРЕ:
2013 г. – ВПЕРВЫЕ В ИСТОРИИ ШКОЛЫ –
ПОБЕДИТЕЛЬ (1-е место);
2014, 2015, 2016 гг. – СЕРЕБРЯНЫЙ ПРИЗЁР (2-е место)

УМНИЧКА, ДАША!!!

prazdnik40-min

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!
СМИРНОВА ИВАНА
(8-А класс),
ЗАНЯВШЕГО 4-е МЕСТО
В ГОРОДСКОЙ ОЛИМПИАДЕ
ПО РУССКОМУ ЯЗЫКУ
И ЛИТЕРАТУРЕ.

МОЛОДЕЦ!!!

 

Language site
Translate »