Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (7)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы рубрики ‘Новини’

21лютого-Міжнародний день рідної мови. Мова-це ДНК нації.

21лютого-Міжнародний день рідноі мови. Учні 11 класу висловили власну думку щодо поняття ”рідна мова”, а саме: ”Рідна мова -це та, яку ти чуєш у своій голові, занурюючись у власні думки і розумієш, що мило серцю чути саме її”, ”Рідна мова -це та, яку ти, незабаром почувши у іншій країні, розгубишся від щастя”, ”Рідна мова - це та, якою ти будеш вчити майбутніх дітей”, ”Рідна мова -це та, якою ти чув першу казку”.
На фестивалі рідних мов лунала українська, російська, польська, азербайджанська, корейська та турецька мови. Ідея та реалізація шкільного фестивалю належить учителю украінської мови та літератури Вераксіч Н.М.

УСІ МОЛОДЦІ!!!

1

1
Изображение 1 из 10

YouTube Трейлер YouTube Трейлер

Герої Крут

У цей день 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова, яка в числі інших вела наступ на Українську народну республіку.

Точна кількість загиблих студентів офіційно ніде не зафіксована. За свідченнями учасників подій, було вбито понад 250 осіб з української сторони. Відомі імена тільки 27 студентів, яких взяли в полон і розстріляли. Їх тіла пізніше були урочисто перепоховані на Аскольдовій могилі в Києві.

У селищній бібліотеці-філіалі ім. Т.Г.Шевченка була проведена єдина медіагодина, урок історичної пам’яті “Пам’ять жива”. Були висвітлені інформаційні матеріали до Дня пам’яті Героїв Крут та відбувся показ фільму “Пам’яті Героїв Крут”.

Єдиний урок проводився для учнів 6-11 класів Краматорського НВК (ЗОШ №32-ДНЗ) з 25 по 28 січня 2019 року.

Урок-реквієм “Пам’ять… Вона нетлінна й вічна”

У хвилюючі моменти життя приходять люди до обелісків, щоб вшанувати пам’ять тих, хто вистояв у боротьбі за мирне небо, хто подарував нам можливість жити вільними, хто зберіг для нас нашу Україну.

Сьогодні виповнюється 77 років трагічним, кривавим подіям, які сталися в місті Краматорську, в період німецької окупації під час Другої світової війни. Про ці страшні дні ще згадують люди, які мешкали в ті сурові роки в нашому місті, та рідні яких були безжально замордовані нацистами та їх поплічниками.

Ці події детально описані в книзі «Краматорск, опаленный войной» Віталія Андрійовича Бабкіна – директора нашої школи.

Масові вбивства мирних громадян, знущання та тортури терпіли мешканці міста з перших днів. Німецькі бандити знищували цілі родини, не шкодуючи навіть немовлят.

Особливо пам’ятною датою для Краматорська є неділя 25 січня 1942 року. Про цей жахливий день краматорці згадують із жахом і здриганням. Саме тодішній бургомістр міста Шопен зібрав велику групу з кількасот мирних громадян у приміщенні клубу ім. Леніна, серед яких були робітники та інтелігенція підприємств міста. Ці всі люди назад, додому, вже не повернулися. Рідним було сказано: «Усі вони відправлені в інші міста й там працюють». Насправді ж вони потрапили у концтабір.

Встановлено, що під час нацистської окупації було розстріляно й замордовано 6700 мирних жителів, серед яких було багато жінок, старих і дітей. Кілька сотень жителів міста було вбито у себе вдома або просто на вулиці.

Після звільнення Краматорська, у вересні 1943 року, було проведено розкопки останків і перепоховання їх на Мілову гору.

Сьогодні учні старших класів Краматорського НВК запалювали вогники пам’яті. Нехай вони ніколи не згаснуть і наших серцях і передаються з покоління в покоління.

 

Тим, хто йшов у бій за Батьківщину, вистояв і переміг;

Тим, хто зігрівав диханням у лютий мороз блокадних ночей;

Тим, хто вилетів разом із димом бухенвальдських печей;

Тим, хто на річкових переправах йшов, наче камінь, на дно;

Тим, хто на віки безіменні згинув у фашистському полоні;

Тим, хто заради правого діла був готовий віддати своє серце;

Тим, хто під машинами лягав замість понтону;

Всім тим, хто пішов у безсмертя, й тим, хто переміг.

 

Фотоматеріали з заходу можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1kOdoTY5HIKdCgTGpt_Fk_BxEJ_YC8ypV?usp=sharing

День соборності України – 100 років

У Краматорському НВК День Соборності України пройшов яскраво, різноманітно, інформаційно.
Учні 10-11 класів зустрілися з завідувачкою відділу профорієнтації міського центру зайнятості Митько А.І. та поміркували про майбутнє єдиної України, визначили дійсно необхідні професії сьогодення, які будуть допомагати будувати квітучу та успішну Україну.
Учні 5 -х класів підготували колажі “Моя Україна”. Учні 8-го класу, разом з педагогом-організатором Касьяновою А.С. працювали над лепбуком та приєдналися до акціі “Ланцюг єдності.”.
Учні 6-х класів відвідали виховний захід до 100-ї річниці від Дня Соборності України у МПК ім. Леоніда Бикова.
Для учнів 7-8 класів учителі філологи Мурашко Ю.О. та Вераксіч Н.М. підготували квест “Шлях до Соборності”.
Маленькі лісовички малюють яскраву Батьківщину. 
Учитель предмету Захист Вітчизни Миронов Ю.О. підібрав відеометеріали для демонстрації на великому шкільному екрані.
Сьогодні стартував шкільний конкурс “Краса природи України”.

Бажаємо рідній країні єдності, миру та злагоди.

1

1
Изображение 1 из 13

Запрошуємо на зустріч

Шановні випускники-ювіляри
1969, 1974, 1979, 1984, 1989,
1994, 1999, 2004, 2009, 2014 років!
Запрошуємо Вас на зустріч, яка відбудеться в актовій залі
Краматорського НВК (ЗОШ№32-ДНЗ)
2 лютого 2019 р.
Реєстрація з 14.00
Зустріч в актовій залі: 14.40 

Міський конкурс “Моє улюблене місто”

17 січня 2019 року на базі ДДМА пройшов фінал конкурсу «Моє улюблене місто».

У заході брали участь ЗОШ № 1, 2, 8, 16, 17, 22, 35, ЦПР, ЦПР (м. Лиман) та учні Краматорського НВК (ЗОШ№32-ДНЗ)

Вітаємо
Летюшеву Єлизавету, ученицю 11 класу
з перемогою в номінації “Фоторепортаж”

2 місце

Керівник – Касьянова А. С.

Фото з заходу можна переглянути за посиланням:

Шкільний семінар за темою “Булінг – проблема сучасної школи. Шляхи вирішення”

Зимові канікули для вчителів, це не лише свята, це можливість отримання нових знань. 8 січня у Краматорському НВК(ЗОШ№32-ДНЗ)було проведено ШППС “Булінг – проблема сучасноі школи. Шляхи вирішення”. Семінар підготували та провели: практичний психолог закладу -Раковська О.В., вчителі початкових класів -Хомига А.І. та Смусенок О.М. Під час семінару ми ставали дітьми, батьками, керівниками країни, адміністраторами;намагалися вилікувати душевні травми;розробляли власні заходи, щодо вирішення проблеми булінгу на різних рівнях;були у ролі жертви, агресора та спостерігача конфлікту;обговорювали різні конфліктні ситуаціі та моделювали власну поведінку щодо вирішення проблеми. Результат семінару-цикл шкільних заходів щодо виявлення та запобігання булінгу у навчальному закладі.

1

1
Изображение 1 из 14

 

<Натисни та переглянь матеріали семінару> 

«Екологічними стежками рідної України»

 

В рамках програми Донецької обласної державної адміністрації «Екологічними стежками рідної України» школярі з м. Бахмут, м. Костянтинівки та м. Краматорська відвідали НПП «Гуцульщина». У візит-центрі парку Заслужений художник України, майстриня Марія Петрів провела для них майстер-клас по ліпленню сирного коника. Потім в науково-просвітницькому центрі діти дізнались про боднарство Косівщини. Розповів їм про це та провів майстер-клас по обробці деревини доцент Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва – Йосип Приймак. Учні також мали змогу побувати на майстер-класі з ліжникарства та дізнатися про народних умільців прикладних мистецтв в селі Яворові. Знайомство з Косівщиною продовжилось у Маєтку Чудотворця. Діти побували там на екскурсії та зустрілись зі Святим Миколаєм.

Перший день подорожі учнів 4-6 класів Краматорського НВК, учасників програми “Екологічними стежками рідної України”, за ініціативи Донецької обласної державної адміністрації, почався з вокзалу Івано-Франківська, завершився переїздом до санаторію “Кремінець” у селі Татарів. Найбільші враження дня: оглядовий майданчик міської ратуші (дух захопило, літри адреналіну);святкова програми місцевих мешканців Татаріва до свята Святого Миколая.

19 січня подорож ”Екологічними стежками рідної України” продовжилася. Нас вітало місто Яремча. Ми пройшли екскурсійним маршрутом до Національного природного парку ”Карпатський”, відвідали вольєрне господарство, де зробили селфі з оленями та дикими кабанами;побували на відкриті місцевої ялинки, їли , усі разом, найсмачнішу солодку вату, побували на ярмарку, помилувалися красою зимових Карпат та водоспадів. Започаткували власний конкурс “Селфі з Карпат”.

1

1
Изображение 1 из 21

Останній день подорожі “Екологічними стежками рідного краю” пройшов у Косівському районі, у мальовничій лісистій частині Покутсько-Буковинських Карпат. Ми завітали на майстер-класи до Національного природного парку “Гуцульщина”. Спочатку вчилися ліпити сирних коників, але в нас виходили – равлики, кубики, амеби та гусениці. Майстер-клас з ліплення сирних коників проводила заслужений художник України, майстриня Марія Петрів. Потім майстер-клас з бондарства та різьби від чудового педагога, члена Національної спілки художників України, доцента Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтва Йосипа Дмитровича Приймака.
І ось, маєток Святого Миколая, де нас чекала зустріч з самим Чудотворцем, зустріч з героями українських народних казок, чарівна ялинка, спогади про народження Ісуса Христа, новорічне коло від Дванадцяти місяців у лісових хащах.
Дякуємо за можливість побачити чарівну казку Карпат ініціаторам програми “Екологічними стежками рідної України” – Донецькій обласній державній адміністрації;реалізаторам програми Всеукраїнській екологічній лізі та Всеукраїнській дитячій спілці “Екологічна варта”;працівникам НПП “Карпатський” та “Гуцульщина” (безпосередньо – Богдані Іванчук). Ця подорож закінчилася, але сподіваємося, що ми ще повернемося до Карпат і продовжимо подорож екологічними стежками рідної України.

1

1
Изображение 1 из 17

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «ЛАВИНА ТАЛАНТІВ»

25 грудня 2018 року в м.Київ, за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, відбувся VI Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Лавина талантів»

YouTube Трейлер YouTube Трейлер YouTube Трейлер YouTube Трейлер

Вітаємо!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Language site
Translate »