Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2018 (8)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы рубрики ‘Новини’

Витяг з протоколу педагогічної ради

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ОБЛАСНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

«БІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВИНАХІДНИЦТВО»,

УЧНІВ 8-Б КЛАСУ НВК (ЗОШ №32-ДНЗ)

СКРЯГУ ВАЛЕРІЮ (1 МІСЦЕ),

КИСІЛЬ КАМІЛЛУ (3 МІСЦЕ)

ТА ВЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ

ТЕСЛЕНКО

НАТАЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ

Тренінг “Запобігання професійного вигорання педагога”

 

 

Сьогодні у Краматорському НВК пройшов тренінг “Запобігання професійного вигорання педагога”. Вчителі малювали, мріяли, будували будиночки, витримували землетрус, шукали шляхи подолання стресу. Серед ідей, щодо подолання стресу, можна виділити такі: баня, шопінг, шоколад, романтична вечеря, гарна зарплата, читання та спорт

1

1
Изображение 1 из 8

Вітаємо!!!

Вітаємо

учня 9-А класу

Смирнова Івана

 

ІІ місце

в обласній олімпіаді

з української мови та літератури

Учитель: Миронова Галина Ігорівна

Обласний підсумковий фестиваль “Екологічними стежками рідної України”

Обласний підсумковий фестиваль в межах заходів, щодо пропаганди навколишнього середовища

на тему: “Екологічними стежками рідної України”

YouTube Трейлер

 

Вечорниці у КНВК

 

У Краматорському НВК( ЗОШ №32-ДНЗ) сьогодні пройшли вечорниці. Співали, танцювали, водили Козу, зустрічали Маланку та Василя, ворожили та палили дідух. А потім усі разом частували смачні вареники. Дякуємо всім за свято.

1

1
Изображение 1 из 9

Тренінг – ефективна форма групової роботи

Тренінг (англ. training) — це запланований процес модифікації (зміни) відношення, знання чи поведінкових навичок того, хто навчається, через набуття навчального досвіду з тим, щоб досягти ефективного виконання в одному виді діяльності або в певній галузі. Тренування (від англ. to train — виховувати, навчати) — комплекс вправ для тренування в чому-небудь. Тренування — система підготовки організму людини з метою пристосування його до підвищених вимог і складних умов роботи й життя.

 

Сьогодні у Краматорського НВК (ЗОШ 32 – ДНЗ) відбувся шкільний семінар “Тренінг – ефективна форма групової роботи”. Семінар провели педагоги, що пройшли курси тренерів за програмою UNICEF “Вчитися жити разом”, Наталія Тесленко, Погребняк Валентина, Лук’яненко Тетяна. Під час тренінгу вчителі були в ролі НОВОРІЧНИХ подарунків, учнів 5 та 2 класів, показали свої театральні здібності.

1

1
Изображение 1 из 15

 

“Ліга шкільного футболу” з НОВИМ РОКОМ!!!

Футбольний клуб “Авангард” в особі почесного презеденту Максима Єфімова та депутата Краматорської міської ради Наталії Тесленко привітали маленьких футболістів з “Ліги шкільного футболу” з НОВИМ РОКОМ. Бажаємо маленьким спортсменам з Краматорського НВК (ЗОШ 32) спортивних перемог, досягнень мети, успіхів у грі, впевненості у своїх силах.

1

1
Изображение 1 из 6

Новорічні свята у Краматорського НВК

Новорічні свята у Краматорського НВК ( ЗОШ 32) продовжуються. Сьогодні Дідусь Мороз привітав найменших мешканців НВК. Найменші вихованці дитячого садочку побували в українській казці “Рукавичка”, старші діти розказали чудову історію про свинку Пепу. Лунали новорічні пісні, вірші для Дідуся Мороза, запальні таночки сніжинок, мандаринок, сніговиків та зайчиків. Дякуємо всім за чудовий новорічний настрій

1

1
Изображение 1 из 7

Змагання з волейболу

18 та 19 грудня 2017 року в ЗОШ № 18 завершилися фінальні змагання з волейболу серед дівчат.

Попередні змагання проходили в чотирьох підгрупах. Після закінчення попередніх змагань були проведені фінальні. В напруженій боротьбі переможцями стали вихованки ЗОШ №4. Срібло вибороли дівчата ЗОШ №18, третє місце – ЗОШ № 6.

Гідну конкуренцію в  змаганнях склала і наша команда.

Language site
Translate »