Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (6)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы автора

ТВОРЧИЙ КОНКУРС “Сіверський Донець – очима молоді” – 2018.

12-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за підтримки Донецької, Луганської та Харківської обласних державних адміністрацій в рамках відзначення Дня Сіверського Дінця – 2018 з метою екологічного і патріотичного виховання дітей та молоді, формування дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю та усвідомлення важливості головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець.

    Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.

    Цього року участь у конкурсі узяли 97 навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей. На конкурс надійшло понад 700 творчих робіт за 6 номінаціями.

    Членами журі було обрано переможців та призерів  конкурсу по Донецькій, Луганській та Харківській областях.

    Урочисте нагородження відбулося 19 листопада 2018 року в Центрі культури та довкілля м. Слов’янська. Учні нашої школи брали участь у цьому конкурсі вперше. Всі роботи стосувалися екологічних проблем річки Маячка.

Вітаємо переможців та призерів – учнів Краматорського НВК!

Учениці 9-Б класу: Крупченко Катерина (номінація «Відеоролік»), Скряга Валерія (номінація «Фото»), Кисіль Каміла (номінація «Малюнок»)

Учні 9-А класу: Кулик Микита та Берніков Роман (номінація «Прозовий твір»),  Астраханцев Ілля та Косенко Єгор (номінація «Агітаційна розробка»).

Керівник гуртка «Людина та довкілля»: Касьянова А.С.

Бажаємо подальших перемог!

Дивись фото за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1i-yV5DfUDaMWido7L2zaWT47teTTU6Fd

Ми на регіональному конкурсі “Ковиловий степ” – 2018

В суботу, 17 листопада учасники шкільного наукового товариства «FABA» разом із керівниками (Раковським С.В. та Касьяновою А. С.)

 

з метою отримання досвіду відвідали регіональний конкурс від ДОЕНЦ «Ковиловий степ». Учні з захватом слухали доповіді юних науковців з усіх куточків регіону. Підтримали на секції й учасницю конкурсу, ученицю 9-Б класу – Скрягу Валерію.

Повертаючись додому, діти ділилися враженнями та мріяли про те, що вже зовсім скоро вони так само будуть виступати з власними роботами.

Тренінг “Толерантність та нетерпимість” з учнями 9-х та 10 класу.

Тренінг “Толерантність та нетерпимість” з учнями 9-х та 10 класу. Дивилися мультфільм “Кастрюлька Анатоля”, визначили значення поняття “толерантність”, знаходили спільні риси у однокласників, визначали риси, притаманні толерантній людині та кольорові асоціаціі учнів до них, визначили риси, притаманні толерантному класу, заключили договір про “Толерантне спілкування у класі” 

Дивися фото за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/13eWIsGlHYaGvDEijYofBvdiE2HEry5-o

Переможці обласної виставки-конкурсу «Природа і творчість»

Конкурс від ДОЕНЦ передбачає широке залучення учнівської молоді до творчої роботи екологічного напряму.  Всього в конкурсі взяли участь 296 учнів.

         Головною метою цього заходу є: формування у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, виховання любові до народних традицій рідного краю, підготовки їх до професійного самовизначення.    

 

Серед переможців конкурсу в номінації «Сувенір» учні нашої школи:

Долгова Аліна М., та Долгова Аліна А. – 5-Б клас (1 місце)

Булигіна Поліна – 6-Б клас (3 місце)

Машурова Поліна – 6-Б клас (2 місце)

Новижена Віолетта – 6-Б клас (3 місце)

Лопушко Євгенія – 6-Б клас (2 місце)

Коренькова Анастасія – 6-Б клас (3 місце)

Постнікова Олена – 8 клас (3 місце)

Кисіль Каміла та Скряга Валерія – 9-Б клас (3 місце)

Шапаренко Валентин – 9-Б клас (3 місце)

 

Керівники робіт: Уварова К.В., Колтишева В. П., Касьянова А.С.

 

Вітаємо юних майстрів!

Тиждень права

УКРАЇНА

КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

м. Краматорськ

 

Звіт-інформація

про проведенні заходи у Краматорському НВК (ЗОШ№32-ДНЗ) в рамках Всеукраїнського тижня права

 

Заклад

Інформація про захід

Посилання на веб-ресурс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Краматорський НВК

(ЗОШ№32-ДНЗ)

1.      Конкурс на кращий буклет «Права та обов’язки дитини» (6-7 кл.)

2.      Виставка постерів «Я маю право…» (5-11 кл.)

3.      Бібліотечний урок у селищній бібліотеці (7-8 кл.)

4.      Підготовка банера «Мої права» (4 кл.)

5.      Виставка дитячих малюнків «Права людини очима дітей» (1-4 кл.)

6.      Рейд у сім’ї учнів мікрорайону, що потребують особливої уваги.

7.      Викладка літератури у шкільній бібліотеці

8.      Єдиний Всеукраїнський урок «Права людини» (7-11 кл.)

9.      Круглий стіл з патрульною поліцією «Стоп, насильство!» (8-А, 8-Б)

10.   Складання пам’яток для вчителів «Агресивна дитина», пам’яток для батьків «Виховання щасливої дитини»

11.   Консультація психолога для батьків та вчителів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.kramnvk.in.ua/?p=6786

 

Директор Краматорського НВК                                                                            В.А. Бабкін

      (ЗОШ№32-ДНЗ)

1

1
Изображение 1 из 7

ВІТАЄМО!

Автонишену Альону,

ученицю 10 класу,
яка посіла 1 місце
у конкурсі плакатів до Дня Пам’яті про аварію на Чорнобильській АЕС серед шкіл IV освітнього округу “Сучасний і майбутній Чорнобиль”

2

2
Изображение 1 из 3

Дивовижний світ комах в Краматорському НВК

У п’ятницю, 12 травня, учні школи потрапили у світ чарівних метеликів, священних скарабеїв, морських павуків та величезних «птахокрилів».
Свою особисту колекцію представив паразитолог та спеціаліст з комах Северов Ігор Генрихович , представник Громадської організації “Українське ентомологічне товариство”, Інституту зоолоогії імені І. І. Шмальгаузена НАН Украї́ни. На виставці було презентовано різних метеликів, павуків, скорпіонів, морську живність. Всі ці експонати привезені з різних куточків світу, зокрема, з Африки, Бразилії, Індонезії, Америки, Філіппін.
Ігор Генрихович наводив цікаві факти та розповідав жартівливі історії з життя комах. Діти були ознайомлені з користю шовкопряду та небезпекою сколопендри, винахідливістю привида-палочника та пристосованістю бражника. Також учням було наведено факти з історії, міфології та навіть літератури, в яких зустрічалася інформація про цих дивовижних істот.
Деякі з експонатів виставки здавалися небезпечними та такими, що лякають. Деякі, навпаки, дуже симпатичними на вигляд.
Під час виставки діти задавали багато питань. По завершенні лекції діти із вдячністю запросили гостя приїхати ще, щоб мати змогу побачити іншу частину колекції.

1

1
Изображение 1 из 20

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

8 травня 1945 року набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини. Ця дата дає можливість оцінити внесок українського народу в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.

Від 1 вересня 1939 року, коли нападом нацистської Німеччини на Польщу і бомбардуванням німецькою військовою авіацією Львова та інших міст війна розпочалася для України, 120 тисяч українців брали участь у двобої з вермахтом у складі Війська Польського. Сотні тисяч українців взяли участь у вторгненні на територію Другої Речі Посполитої у складі Червоної Армії, в запеклих битвах у Фінляндії та в захопленні Бессарабії і Північної Буковини. Українці Волині, Галичини, Західного Полісся, Північної Буковини і Бессарабії в перші роки війни на власному досвіді відчули прискорені заходи радянізації, які обернулися десятками тисяч розстріляних, сотнями тисяч депортованих і арештованих.

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Краматорському НВК (ЗОШ №32-ДНЗ) було проведено наступні заходи.

Біля братської могили, що знаходиться на території НВК, 5 і 8 травня учнями 7-х класів організовано Варту пам’яті.

Шкільний музей бойової слави «Пам’ять» 6 і 8 травня гостинно відчинив свої двері для всіх бажаючих згадати про героїчні події, що відбувалися на території селища, та земляків – безпосередніх учасників тієї кривавої війни.

У класах початкової ланки 5 травня проведено тематичні години. Діти уважно слухали розповіді своїх вчителів про воїнів-односельчан, котрі віддали своє життя заради нашого майбутнього. Після цього молодші школярі поклали квіти до підніжжя пам’ятника, що височить на безмовній братській могилі загиблих воїнів – визволителів нашого селища Шабельківка. Потім на шкільному подвір’ї дітлахам було запропоновано відтворити у малюнках свої дитячі роздуми на тему «Хай буде мир віднині і довіку».

Для учнів 5-11 класів 5 травня проведено лінійкуреквієм із покладанням квітів до братської могили. Про страшні дні війни і ціну Перемоги учасникам заходу розповів вчитель історії Л.Д. Курносенко. Він, зокрема, згадав і про шабельківців, які брали безпосередню участь у цій війні. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

8 травня, під час заходів із відзначення Дня перемоги над нацизмом, вшанована пам’ять солдатів, які загинули у Другій світовій війні, а також віддана шана ветеранам, яким пощастило дожити до сьогоднішнього дня. Учнями школи виготовлено символи пам’яті – червоні маки, які діти роздавали присутнім на заході. А на завершення на жителів селища чекав концерт, організований працівниками будинку культури «Ювілейний» і чудово проведений вихованцями колективів цього закладу.

Пам’ятайте! Через віки і роки пам’ятайте про ту страшну війну, яка принесла горе майже в кожну хату!

Пам’ятайте воїнів, які захищали нашу Батьківщину. Сивочолих ветеранів, у яких ще й досі не загоїлися рани!

Пам’ятайте тих, хто вже ніколи не повернеться, тих, хто недолюбив, у кого так і не здійснилися мрії, хто поліг у боях, визволяючи села і міста не тільки України, але й Європи.

Цих років не померкне слава!

Пам’ятайте!!!

IMAG4257

IMAG4257
Изображение 1 из 26

Напередодні шкільного дня цікавої науки

Напередодні шкільного дня цікавої науки наші друзі Сімейний центр “ПЛАНЕТА ЗНАНИЙ”

організували для учнів початкових класів справжню космічну подорож із веселими іграми та пізнавальними конкурсами.
Фото з заходу можна переглянути в групі Сімейного центру за посиланням:

https://vk.com/album-50523536_244451730

З Україною в серці

4 травня учні 3 – х класів (кер.  Дрига М. П., Писарева В. В.) були учасниками 1 (відбіркового) етапу міського фестивалю-свята «З Україною в серці», який проводився з метою залучення дітей до наслідування традицій українського народу, сприяння   формування патріотичних почуттів школярів, шанобливого ставлення до культури народу України, любові до Батьківщини, до рідної мови.

Тема виступу: Українські обереги. Український рушник.

Учасниками фестивалю були школярі 1-4 класів, об’єднанні однією ідеєю виступу відповідно до теми фестивалю-свята.

Виступ колективу дітей являв собою літературно-музичну композицію, об’єднану однією темою українських традицій.

Учасники через національні костюми, твори музичного мистецтва, поезію, літературні твори, народні обереги передали ключову ідею культури українського народу, основану на традиціях та звичаях, національну ідею розбудови та відродження України.

IMG_20170504_140518

IMG_20170504_140518
Изображение 1 из 5

Language site
Translate »