Годинник

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
Счетчик
Яндекс.Метрика
Archives
  • 2019 (7)
  • 2018 (59)
  • 2017 (71)
  • 2016 (42)

Архивы автора

21лютого-Міжнародний день рідної мови. Мова-це ДНК нації.

21лютого-Міжнародний день рідноі мови. Учні 11 класу висловили власну думку щодо поняття ”рідна мова”, а саме: ”Рідна мова -це та, яку ти чуєш у своій голові, занурюючись у власні думки і розумієш, що мило серцю чути саме її”, ”Рідна мова -це та, яку ти, незабаром почувши у іншій країні, розгубишся від щастя”, ”Рідна мова - це та, якою ти будеш вчити майбутніх дітей”, ”Рідна мова -це та, якою ти чув першу казку”.
На фестивалі рідних мов лунала українська, російська, польська, азербайджанська, корейська та турецька мови. Ідея та реалізація шкільного фестивалю належить учителю украінської мови та літератури Вераксіч Н.М.

УСІ МОЛОДЦІ!!!

1

1
Изображение 1 из 10

YouTube Трейлер YouTube Трейлер

Герої Крут

У цей день 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова, яка в числі інших вела наступ на Українську народну республіку.

Точна кількість загиблих студентів офіційно ніде не зафіксована. За свідченнями учасників подій, було вбито понад 250 осіб з української сторони. Відомі імена тільки 27 студентів, яких взяли в полон і розстріляли. Їх тіла пізніше були урочисто перепоховані на Аскольдовій могилі в Києві.

У селищній бібліотеці-філіалі ім. Т.Г.Шевченка була проведена єдина медіагодина, урок історичної пам’яті “Пам’ять жива”. Були висвітлені інформаційні матеріали до Дня пам’яті Героїв Крут та відбувся показ фільму “Пам’яті Героїв Крут”.

Єдиний урок проводився для учнів 6-11 класів Краматорського НВК (ЗОШ №32-ДНЗ) з 25 по 28 січня 2019 року.

День соборності України – 100 років

У Краматорському НВК День Соборності України пройшов яскраво, різноманітно, інформаційно.
Учні 10-11 класів зустрілися з завідувачкою відділу профорієнтації міського центру зайнятості Митько А.І. та поміркували про майбутнє єдиної України, визначили дійсно необхідні професії сьогодення, які будуть допомагати будувати квітучу та успішну Україну.
Учні 5 -х класів підготували колажі “Моя Україна”. Учні 8-го класу, разом з педагогом-організатором Касьяновою А.С. працювали над лепбуком та приєдналися до акціі “Ланцюг єдності.”.
Учні 6-х класів відвідали виховний захід до 100-ї річниці від Дня Соборності України у МПК ім. Леоніда Бикова.
Для учнів 7-8 класів учителі філологи Мурашко Ю.О. та Вераксіч Н.М. підготували квест “Шлях до Соборності”.
Маленькі лісовички малюють яскраву Батьківщину. 
Учитель предмету Захист Вітчизни Миронов Ю.О. підібрав відеометеріали для демонстрації на великому шкільному екрані.
Сьогодні стартував шкільний конкурс “Краса природи України”.

Бажаємо рідній країні єдності, миру та злагоди.

1

1
Изображение 1 из 13

Запрошуємо на зустріч

Шановні випускники-ювіляри
1969, 1974, 1979, 1984, 1989,
1994, 1999, 2004, 2009, 2014 років!
Запрошуємо Вас на зустріч, яка відбудеться в актовій залі
Краматорського НВК (ЗОШ№32-ДНЗ)
2 лютого 2019 р.
Реєстрація з 14.00
Зустріч в актовій залі: 14.40 

Шкільний семінар за темою “Булінг – проблема сучасної школи. Шляхи вирішення”

Зимові канікули для вчителів, це не лише свята, це можливість отримання нових знань. 8 січня у Краматорському НВК(ЗОШ№32-ДНЗ)було проведено ШППС “Булінг – проблема сучасноі школи. Шляхи вирішення”. Семінар підготували та провели: практичний психолог закладу -Раковська О.В., вчителі початкових класів -Хомига А.І. та Смусенок О.М. Під час семінару ми ставали дітьми, батьками, керівниками країни, адміністраторами;намагалися вилікувати душевні травми;розробляли власні заходи, щодо вирішення проблеми булінгу на різних рівнях;були у ролі жертви, агресора та спостерігача конфлікту;обговорювали різні конфліктні ситуаціі та моделювали власну поведінку щодо вирішення проблеми. Результат семінару-цикл шкільних заходів щодо виявлення та запобігання булінгу у навчальному закладі.

1

1
Изображение 1 из 14

 

<Натисни та переглянь матеріали семінару> 

«Екологічними стежками рідної України»

 

В рамках програми Донецької обласної державної адміністрації «Екологічними стежками рідної України» школярі з м. Бахмут, м. Костянтинівки та м. Краматорська відвідали НПП «Гуцульщина». У візит-центрі парку Заслужений художник України, майстриня Марія Петрів провела для них майстер-клас по ліпленню сирного коника. Потім в науково-просвітницькому центрі діти дізнались про боднарство Косівщини. Розповів їм про це та провів майстер-клас по обробці деревини доцент Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва – Йосип Приймак. Учні також мали змогу побувати на майстер-класі з ліжникарства та дізнатися про народних умільців прикладних мистецтв в селі Яворові. Знайомство з Косівщиною продовжилось у Маєтку Чудотворця. Діти побували там на екскурсії та зустрілись зі Святим Миколаєм.

Перший день подорожі учнів 4-6 класів Краматорського НВК, учасників програми “Екологічними стежками рідної України”, за ініціативи Донецької обласної державної адміністрації, почався з вокзалу Івано-Франківська, завершився переїздом до санаторію “Кремінець” у селі Татарів. Найбільші враження дня: оглядовий майданчик міської ратуші (дух захопило, літри адреналіну);святкова програми місцевих мешканців Татаріва до свята Святого Миколая.

19 січня подорож ”Екологічними стежками рідної України” продовжилася. Нас вітало місто Яремча. Ми пройшли екскурсійним маршрутом до Національного природного парку ”Карпатський”, відвідали вольєрне господарство, де зробили селфі з оленями та дикими кабанами;побували на відкриті місцевої ялинки, їли , усі разом, найсмачнішу солодку вату, побували на ярмарку, помилувалися красою зимових Карпат та водоспадів. Започаткували власний конкурс “Селфі з Карпат”.

1

1
Изображение 1 из 21

Останній день подорожі “Екологічними стежками рідного краю” пройшов у Косівському районі, у мальовничій лісистій частині Покутсько-Буковинських Карпат. Ми завітали на майстер-класи до Національного природного парку “Гуцульщина”. Спочатку вчилися ліпити сирних коників, але в нас виходили – равлики, кубики, амеби та гусениці. Майстер-клас з ліплення сирних коників проводила заслужений художник України, майстриня Марія Петрів. Потім майстер-клас з бондарства та різьби від чудового педагога, члена Національної спілки художників України, доцента Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтва Йосипа Дмитровича Приймака.
І ось, маєток Святого Миколая, де нас чекала зустріч з самим Чудотворцем, зустріч з героями українських народних казок, чарівна ялинка, спогади про народження Ісуса Христа, новорічне коло від Дванадцяти місяців у лісових хащах.
Дякуємо за можливість побачити чарівну казку Карпат ініціаторам програми “Екологічними стежками рідної України” – Донецькій обласній державній адміністрації;реалізаторам програми Всеукраїнській екологічній лізі та Всеукраїнській дитячій спілці “Екологічна варта”;працівникам НПП “Карпатський” та “Гуцульщина” (безпосередньо – Богдані Іванчук). Ця подорож закінчилася, але сподіваємося, що ми ще повернемося до Карпат і продовжимо подорож екологічними стежками рідної України.

1

1
Изображение 1 из 17

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «ЛАВИНА ТАЛАНТІВ»

25 грудня 2018 року в м.Київ, за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, відбувся VI Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Лавина талантів»

YouTube Трейлер YouTube Трейлер YouTube Трейлер YouTube Трейлер

Вітаємо!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ

МІСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

СМИРНОВА ІВАНА (10 клас)

1 МІСЦЕ

ТА ВЧИТЕЛЯ

МИРОНОВУ ГАЛИНУ ІГОРІВНУ

І БАЖАЄМО

МАЙБУТНІХ ПЕРЕМОГ!!!

Чемпіонат області з волейболу серед дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків та дітей інших пільгових категорій

16 листопада 2018 року  у місті Святогірськ відбувся Чемпіонат області з волейболу серед дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків та дітей інших пільгових категорій. 

В змаганнях брали участь команди з 12 міст Донецької області, таких як Святогірськ, Слов’янськ, Краматорськ, Торецьк, Дружківка, Бахмут, Костянтинівка та інших.

 
В фіналі в напруженій боротьбі в добавлений час наша команда поступилася хозяєвам чемпіонату команді Святогірськ-1.
Ми посіли 2 місце, але це дуже прийнятний результат.  
 
 
Кращим гравцем турніру визнано
Козіка Ярослава (10 клас).
 
Склад нашої команди:
Кулабухов Дмитро (11, капітан),
Анєнко Сергій (11),
Гулько В’ячеслав (11),
Козік Ярослав (10),
Шинкаренко Іван (9-А),
Гребенюк Данило (9-А)
Тренер: Миронов Євген Юрійович

1

1
Изображение 1 из 7

Молодці!!!
Language site
Translate »